Dobelē izglābj akā iekritušu cilvēku

Aizvadītajās trijās diennaktīs, laika posmā no 7.jūnija pulksten  6.30 līdz 10.jūnija pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 37 izsaukumus, 12 uz ugunsgrēku dzēšanu, 14 uz glābšanas darbiem un vēl 11 izsaukumi bija maldinājums, informē VUGD.

Piektdienas vakarā, pulksten 20.23, VUGD saņēma informāciju, ka Auces novada Vītiņu pagastā deg saimniecības ēka.  Ierodoties notikuma vietā, Dobeles un Auces ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka koka ēka deg pilnā 60 kvadrātmetru platībā. Truši un vistas no kūts bija izglābti jau pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās. Dzēšanas darbi noslēdzās pulksten 22.54.

Sestdien, pulksten 16.07, VUGD saņēma informāciju, ka Dobelē akā ir iekritis cilvēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka cilvēks akā atrodas apmēram piecu metru dziļumā. Izmantojot kāpnes un glābšanas virvi, cilvēks no akas tika izcelts un nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekiem.

Sestdienas vakarā, pulksten 22.20, VUGD saņēma informāciju, ka Rundāles novada Rundāles pagastā dīķī slīkst cilvēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ūdenī atrodas četri cilvēki, kas sauc pēc palīdzības. Viens no viņiem slīka. Ar laivu ugunsdzēsēji glābēji nokļuva līdz slīkstošajam, nogādāja viņu krastā un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekiem.

Foto: pixabay.com

Pievieno komentāru

Asā hronika