Dobelē motociklists gūst traumas, ietriecoties ekskavatora kausā 2

Pirmdien Dobelē, ietriecoties ekskavatora kausā, traumas guvis guvis kāds motociklists,  informēja Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Ieva Sietniece.

1960.gadā dzimušais vīrietis, braucot pa Uzvaras ielu Dobelē, kur notiek ceļa remonts, nav izvēlējies pareizu braukšanas intervālu un ietriecies ekskavatora kausā. 1961.gadā dzimušais vīrietis sadursmes brīdī ar ekskavatoru veicis zemes darbus.

Negadījumā cietis gan motocikls, gan tā vadītājs.

VP statistika liecina, ka kopumā valstī aizvadītajā diennaktī notikuši 93 ceļu satiksmes negadījumi, un tajos cietuši 28 cilvēki. Vismazāk cietušo avārijās ir Vidzemes reģionā, kur traumas guvis viens ceļu satiksmes dalībnieks. Savukārt Rīgas reģionā mediķu palīdzība bija nepieciešama deviņiem cilvēkiem.Sadursmēs cietuši tostarp četri gājēji un pieci velosipēdisti.

Pēdējā diennaktī policija sastādījusi 457 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem. 160 autovadītāji pieķerti, pārkāpjam noteikto braukšanas ātrumu, bet 11 braucēji pie auto stūres bija sēdušies, būdami alkohola ietekmē. Pa trim dzērājšoferiem aizturēts Rīgas un Zemgales reģiona, pa diviem Kurzemē un Latgalē, bet viens - Vidzemes reģionā.

Foto: Valsts policija

 

Pievieno komentāru

Komentāri 2

ha ha

1960.gadā dzimušais vīrietis, braucot pa Uzvaras ielu Dobelē, kur notiek ceļa remonts, ietriecies un atstājis savas sejas nospiedumu ekskavatora kausā.

pirms gada, 2019.06.11 16:00

Dogo

Gadījumā tas nav Jens beidzot dabūjis pa muti ka vienmēr pilnā braucot

pirms gada, 2019.06.12 10:22

Asā hronika