Dobeles policisti, aizdomās par dīzeļdegvielas zādzību, aiztur trīs vīriešus 2

Šā gada 1.maijā, pulksten 4 no rīta,  Zemgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja  Patruļpolicijas darbinieki, Dobeles novadā uz Liepājas šosejas ievēroja automašīnu BMW, kas pamanot policistus nogriezās uz vietējās nozīmes ceļu. 

Pamanot šo manevru, policijas darbinieki nolēma šo automašīnu pārbaudīt. Apturot automašīnu, konstatēja,  ka tajā atrodas trīs jauni vīrieši un bagāžas nodalījumā -  septiņas dažāda tilpuma kannas ar dīzeļdegvielu un šļūtenes. 

Tā kā vīriešu stāsts par dīzeļdegvielas izcelsmi bija pretrunīgs, vīriešus un automašīnu nogādāja Dobeles iecirknī. Veicot neatliekamās izmeklēšanas darbības, tika noskaidrots, ka 165 litri dīzeļdegvielas, ir nozagti no kravas automašīnas “Volvo”, kura bija novietota nožogotā teritorijā Dobeles novadā.

Par minētā noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu, uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175.panta 3.daļā paredzētām noziedzīga nodarījuma pazīmēm. Aizturēti  1992.gadā, 1999.gadā, un 2000.gadā dzimuši vīrieši, no kuriem divi jau agrāk ir tiesāti par zādzību izdarīšanu nelielā apmērā un mantas bojāšanu. 

Aizturētajiem vīriešiem piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi. Šobrīd tiek pārbaudīta šo vīriešu saistība arī ar citu noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu, informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece. 

Foto: Valsts policija

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Asā hronika