Dobeles policisti aiztur vīrieti, kurš ar cirvi mēģināja noslepkavot savu civilsievu 2

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dobeles iecirkņa Kriminālpolicijas darbinieki šā gada 5. februārī, aizdomās par mēģinājumu noslepkavot savu civilsievu, aizturēja 1965. gadā dzimušu vīrieti. Savukārt 1968.gadā dzimusī sieviete ar smagiem miesas bojājumiem tika nogādāta slimnīcā, informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece. 

5.februārī, ap pulksten 19, policija saņēma informāciju, par to, ka slimnīcā nogādāta sieviete ar miesas bojājumiem galvas rajonā. Operatīvi reaģējot uz saņemto informāciju, tās pašas dienas vakarā, aizdomās par slepkavības mēģinājumu, tika aizturēts cietušās sievietes civilvīrs. 

Veicot izmeklēšanas darbības, noskaidrots, ka noziedzīgam nodarījumam ir sadzīvisks raksturs. Tas izdarīts alkohola lietošanas laikā savā dzīvesvietā. Aizturēšanas brīdī, vīrietim konstatēja vairāk nekā trīs promiļu reibumu. Atsavināts arī noziedzīga nodarījuma izdarīšanas priekšmets – cirvis. Vīrietis jau iepriekš bija nonācis policijas redzeslokā. 

Par šo noziedzīgo nodarījumu policijā uzsākts kriminālprocess, un tiesa vīrietim piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

 

Foto: Valsts policija

 

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Kaķēnam

Redzeslokā nozīmē to, ka tie, kuri redz un kuriem tas ir jāredz, un, ja nekas netiek darīts, t.i., ja tie, kuriem jāredz, faktiski to redz, bet atļauj sev kakāt uz galvas.

pirms 2 gadiem, 2019.02.12 14:24

Asā hronika