Dobeles policisti aiztur vīrieti par slepkavības mēģinājumu Auces novadā 1

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dobeles iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas  darbinieki, aizdomās par slepkavības mēģinājumu Auces novadā, operatīvi aizturēja vairākkārt tiesātu vīrieti, informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece.

Šā gada 8.martā, ap pulksten 23, policija saņēma informāciju, ka vienā no privātmājām Auces novadā ar cirvi nodarīti miesas bojājumi 1963.gadā dzimušajam vīrietim, kurš tika nogādāts slimnīcā. Policijas darbinieki  nekavējoši sāka izmeklēšanu un notikuma vietā aizturēja aizdomās turēto personu – 1987.gadā dzimušu vīrieti. Tika noskaidrots, ka kopīgas alkohola lietošanas laikā, starp vairākām personām bija izcēlies strīds,  kura laikā, aizdomās turētais vīrietis, uzbrucis ar cirvi mājas saimniekam. Aizturētais vīrietis ir jau piecas reizes tiesāts par citu noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu.

Par slepkavības mēģinājumu, policijā ir uzsākts kriminālprocess.

Tiesa vīrietim piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu. Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīta vīrieša saistība arī ar citiem noziedzīgiem nodarījumiem.

Foto: Valsts policija

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Renārs

Ja piecas reizes tiesāts un ir joprojām dzīvs, tad te ir krievu armijas un kompartijas vaina. Mūsu valdības vainas te nav, jo tā taču neatļautu tādiem mērgļiem, piecas reizes tiesātiem, vazātie pa mūsu zemi.

pirms gada, 2019.03.13 18:08

Asā hronika