Dzēš zāli un glābj kaķus 1

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 6.jūnija pulksten 6.30 līdz 7.jūnija pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma 16 izsaukumus, astoņus uz ugunsgrēku dzēšanu, septiņus uz glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums, informē VUGD pārstāve Agrita Vītola.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Auces novada Bēnes pagastā, kur dega transformators un sausā zāle 500m2 platībā, Daugavas ielā Pļaviņās, kur dega nekontrolēts ugunskurs un koks 6m2 platībā, Daugavas Krasta ielā Jēkabpilī, kur dega zivju kūpinātava 2m2 platībā, kā arī Bauskā, Vecumnieku novada Skaistkalnes pagastā un Aizkraukles novada Aizkraukles pagastā, kur dega sausā zāle. Savukārt Kārļa ielā Jelgavā dega atkritumi dzīvojamās mājas bēniņos 1m2 platībā, bet Talsu ielā Tukumā dega koks 15m2 platībā.

Vakar Zemgales ugunsdzēsēji glābēji veica septiņus glābšanas darbus, tai skaitā, Jēkabpils novada Dignājas pagastā, kur bija noticis ceļu satiksmes negadījums, Stacijas ielā Tukumā, kur bija nepieciešams novākt aizlūzuša koka zaru, kā arī Ozolniekos, kur tika atbrīvots pusatvērta loga ailē iesprūdis kaķis un Jelgavas novada Jaunsvirlaukas novadā, kur kaķis tika nocelts no elektrolīnijas balsta staba.

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 1

runčmīlis

mjā.....ar tiem kaķiem gan ir kā ir, savlaik bij kreņķis atiecībā uz nocopētajiem čuguna sūdu aku vākiem, tagad tas ir pagātnē , nu kaķiem miera nebūs

pirms gada, 2019.06.08 08:00

Asā hronika