Gatavojot ēdienu, aizdegas tvaiku nosūcējs

Aizvadītajā diennaktī, laikā no 25.februāra pulksten 6.30 līdz 26.februāra pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 10 izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, sešus uz glābšanas darbiem un vēl divi izsaukumi bija maldinājums, informē VUGD.

No rīta Jelgavas ugunsdzēsēji glābēji devās uz Puķu ielu Jelgavā, kur deviņstāvu dzīvojamās mājas vienā no dzīvokļiem dega atkritumu tvertne 0,5 m2 platībā. Ugunsgrēks bija nodzēsts pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās.

Jāņa ielā Dobelē vienstāva dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 1 m2 platībā.

Vakarā Parka ielā Jelgavā vienstāva dzīvojamās mājas virtuvē dega plīts virsma un tvaika nosūcējs 1 m2 platībā. Kā noskaidrojās, ēdiena gatavošanas laikā uz pannas uzliesmoja eļļa, kā rezultātā aizdegās tvaika nosūcējs. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās no mājas evakuējās trīs cilvēki.

Pulksten 22.11 ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumu Bauskas novada Dāviņu pagastā, kur mežā bija apmaldījies cilvēks. Raidot autocisternas skaņas signālu un sazinoties ar apmaldījušos pa mobilo tālruni, cilvēks tika atrasts un nodots Valsts policijas darbiniekiem. Pulksten 22.55 VUGD darbu notikuma vietā pabeidza.

Aizvadītajā diennaktī visā Latvijā VUGD saņēma 31 izsaukumus –  desmit  uz ugunsgrēku dzēšanu, 14 uz glābšanas darbiem, bet septiņi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Foto: pixabay.com

Pievieno komentāru

Asā hronika