Izglābj akā iekritušu cilvēku (papildināta) 2

Pievienota 3. rindkopa.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 3.jūnija pulksten 6.30 līdz 4.jūnija pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma septiņus izsaukumus, četrus uz ugunsgrēku dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem un vēl viens izsaukums bija maldinājums, informē VUGD pārstāve Viktorija Gribuste.

Pulksten 10.36 VUGD saņēma informāciju, ka Jelgavā cilvēks ir iekritis kanalizācijas akā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka notekūdeņu un kanalizācijas akā, apmēram, 10 metru dziļumā atrodas cilvēks. Ugunsdzēsēji glābēji iekāpa akā, uzlika cietušo uz imobilizācijas dēļa, izcēla no akas un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Pēc Valsts policijas informācijas, slimnīcā ievietots 1981.gadā dzimis vīrietis, kurš pēc sākotnējās informācijas traumu guvis, izpildot darba pienākumus. Kā skaidro policijā, par notikušo arī ziņots Valsts darba inspekcijai. Notikušā apstākļi vēl tiek skaidroti.


Pulksten 15.58 Dobeles ugunsdzēsēji glābēji devās uz Dobeles novada Bērzes pagastu, kur dega sausā zāle un sašķeldoti krūmu zari 60 kvadrātmetru platībā. Dzēšanas darbi noslēdzās pēc nepilnas stundas.

Pulksten 20.08 Jelgavas ugunsdzēsēji glābēji devās uz Ozolnieku novada Cenu pagastu, kur dega sausā zāle 200 kvadrātmetru platībā.

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 2

mhh

Tas cilvēks neiekrita akā, iekāpa, jo tika pārkāpti visi iespējamie darba drošības noteikumi. Tā teikt, tika izpildīta paraugstunda darba drošības pārkāpumos.

pirms gada, 2019.06.04 12:55

Jelgavnieks

80-s gados aiz nezināšanas ,ka kanalizācijas akās ir metāna gāze, aizgāja bojā 3 strādnieki.
Par to tad no darba atdlaida priekšnieku,bet daudzi saņēma rājienus. Slikti , ka inspekcijas
darbinieki nezin par bijušo notikumu un gāzēm,kas uzkrājas kanalizācijāstīklos.

pirms gada, 2019.06.05 14:21

Asā hronika