Izraisa ceļu satiksmes negadījumus

Kā liecina sākotnējā informācija, 29. jūlijā Jelgavas novada Cenu pagastā uz ceļa Jelgava – Iecava 5. kilometrā vīrietis vadīja automašīnu „BMW X3”, nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Negadījumā traumas guva automašīnas vadītājs un arī pasažieris, kuri tika nogādāti ārstniecības iestādē. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

29. jūlijā Jelgavā, Rīgas un Cukura ielas krustojumā, sieviete vadīja automašīnu „Renault Kadjar” un izraisīja sadursmi ar priekšā braucošu automašīnu „Mercedes-Benz E270”. Pēc ceļu satiksmes negadījuma „Renault” automašīnas vadītāja devās uz ārstniecības iestādi, tomēr stacionēšana nebija nepieciešama. Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus.

30. jūlijā Jelgavā, uz Dobeles šosejas, notika ceļu satiksmes negadījums, kurā līdz šim nenoskaidrots automašīnas „BMW X5” vadītājs uzbrauca stāvošai automašīnai „Audi 80”. Pēc negadījuma abu automašīnu vadītāji noformēja saskaņoto paziņojumu, taču vēlāk automašīnas „Audi 80” vadītāja devās uz ārstniecības iestādi, tomēr stacionēšana nebija nepieciešama. Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus.

29. jūlijā Jelgavā, Traktoristu ielā, 2004. gadā dzimusi jauniete bija neuzmanīga, vadot velosipēdu, kā rezultātā viņa uzbrauca stāvošai automašīnai „Volvo XC60”, to bojājot. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process, informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Dace Kalniņa.

Foto: no arhīva 

Pievieno komentāru

Asā hronika