Jelgavā atkal cietis velosipēdists 4

Kā liecina sākotnējā informācija, 22. septembrī Jelgavā, Pērnavas ielā notika automašīnas „Mercedes-Benz E220” un velosipēdista sadursme. Negadījumā traumas guva 2006. gadā dzimis velosipēdists, kurš tika nogādāts ārstniecības iestādē. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols, informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Dace Kalniņa.

Foto: pixabay.com

Pievieno komentāru

Komentāri 4

kapots

Kamēr neaizliegsim velodraiveriem škersot gājēju pāreju braucot sedlā, krava 200 un 300 tikai palielināsies.

pirms mēneša, 2021.09.24 11:25

Vernons

Viesturs Silenieks, Aizsardzības Ministrijas parlamentārais sekretārs, apsēst ar velobraukšanu, panāca, kad no velosipēda nav jānokāpj, šķērsojot gājēju pāreju! Nu lūk rezultāts. Ministru kabinetā uz sienas "Viens Likums viena Taisnība visiem" nedarbojas! Likums tad viens, tikai jāpilda katram otram! Kāpēc ne katram?

pirms mēneša, 2021.09.24 14:16

cilvēks

Visi tagad kruti. Gan šoferīši, gan vellapēdisti. Viens krutais vairāk vai mazāk - pasaules kārtība un dabiskā atlase no tā nemainās.

pirms mēneša, 2021.09.24 15:42

Jelgavniece

Protams, katrs gadījums izvērtējams individuāli, kā patreizēja kājām gājēja, kas nedaudz agrāk bijusi gan pie auto stūres, gan velobraucēja, novēroju pēdējā laikā ļoti nekaunīgu velo braukšanas stilu, pēkšņi šķērsojot ielas, kur nav nekādu gājēju pāreju un autovadītājiem, piemēram, slikti pārredzamās vietās, kur ielas malās stāvošas automašīnas. Un šādā veidā pamanās pat šķērsot ielu, vedot vēl kādu tikpat pieaugušu uzsēdinātu uz velosipēda ragiem.

pirms mēneša, 2021.09.26 00:51

Asā hronika