Jelgavā autovadītājs notriec velosipēdistu un pamet notikuma vietu; policija lūdz atsaukties aculieciniekus 4

Otrdien Jelgavā uz gājēju pārejas notrieks velosipēdists, bet negadījumā iesaistītais vadītājs negadījuma vietu pametis, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece.

Negadījums noticis ap pulksten 15.40 Pilssalas ielā, kad pagaidām nenoskaidrota automašīna uz gājēju pārejas uzbraukusi 2005.gadā dzimušajam velosipēdistam un notikuma vietu pametusi.

Policija aicina atsaukties negadījuma aculieciniekus, kā arī pašu avārijā iesaistīto autovadītāju. Ar policiju var sazināties pa tālruņiem 63004200, 63004202, 63004273 vai 110. Iespējams vērsties arī policijas Jelgavas iecirknī Pētera ielā 5.

Foto: no arhīva

 

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Essa

Velosipēdisti ir ļoti pašpārliecināti, sevišķi jaunākās paaudzes- par braukšanas virziena maiņu tie nevienu neinformē. Pirms jebkura manevra — braukšanas sākšanas, pārkārtošanās, nogriešanās, apgriešanās braukšanai pretējā virzienā, transportlīdzekļa apturēšanas u.tml. — vadītājam jāpārliecinās par ceļu satiksmes drošību un par to, vai netiks traucēti citi ceļu satiksmes dalībnieki, jārāda ar roku brīdinājuma signāls par atbilstošo manevru. Signāls ar roku jārāda nepārprotami, lai citi ceļu satiksmes dalībnieki to varētu skaidri redzēt. UN: pirms brauktuves šķērsošanas velosipēdistam savlaicīgi jāsamazina ātrums, nepieciešamības gadījumā – jāaptur braucamais un jāpārliecinās par drošību. Vai tā šajā gadījumā bija? Ļooooti daudzos gadījumos tā nav- autovadītājam jābūt gaišreģim vai vismaz domu nolasītājam, lai saprastu, ko velosipēdists vai gājējs domā un ko viņš turpinājumā darīs, ja viņš vispār ir laikus pamanāms ( neizlec no grāvja, krūmiem, auto aizsega).

pirms gada, 2019.06.12 13:07

Tas pats Jānis

Uj! Tūlīt saskries velorasti un nories.
Pēc viņu galvās esošajiem noteikumiem, velosipēdistiem nav pienākumu - ir tikai tiesības.
Pilssalas iela ir tā, kas nogriežas pa labi aiz tilta. Šoferis dumjš, ka aizbrauca. Ļisapēdists - skrienoša gņida.

pirms gada, 2019.06.12 15:38

Vernons

Uz to CSN 57. punkta garo penteri man viens atbildēja tā: "Ievēro Distanci"! Secinājums vienkāršs CSN japilda katram otram.

pirms gada, 2019.06.12 21:15

Resnais

Vai tiešām centrā ir dummy kameras saliktas, ka neko nefilmē.

pirms gada, 2019.06.13 10:17

Asā hronika