Jelgavā deg vieglā automašīna

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 6. februāra pulksten 6.30 līdz 7. februāra pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus – vienu uz ugunsgrēku, divus uz glābšanas darbiem un vienu maldinājumu, informē VUGD pārstāve Inta Palkavniece. 

Pulksten 21.22 VUGD saņēma izsaukumu uz Indrānu ielu Jelgavā, kur dega vieglā automašīna. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka deg blakus mājai novietota automašīna pilnā platībā un siltuma iedarbības rezultātā ir bojāta ēkas fasāde. Pulksten 22.01 ugunsgrēks tika likvidēts un tā kopējā degšanas platība bija 10 kvadrātmetri. 

Vakardien ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Dobeles novada Jaunbērzes pagastā, kur bija noticis ceļu satiksmes negadījums un vienā no iesaistītajām automašīnām atradās cilvēks, kurš nevarēja no tās izkļūt. 

Ugunsdzēsēji glābēji notikuma vietā atbrīvoja cilvēku un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem, kā arī sakārtoja ceļa braucamo daļu un automašīnām atvienoja akumulatoru klemmes.

 

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Asā hronika