Jelgavā dega pirts un šķūnis

Aizvadītajā diennaktī, laikā no 26. aprīļa pulksten 6.30 līdz 27. aprīļa pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma deviņus izsaukumu -  trīs uz ugunsgrēku dzēšanu un sešus uz glābšanas darbiem, informē VUGD.

Pusdienlaikā ugunsdzēsēji glābēji devās uz Lietuvas šoseju Jelgavā, kur apmēram viena kilometra garumā bija izlijis degvielai līdzīgs šķidrums. Izmantojot absorbentu, izlijusī viela tika savākta. Informācija par notikušo tika nodota arī Valsts vides dienestam.

Pulksten 11.56 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Riekstu ceļu Jelgavā, kur dega pirts pilnā 69 m2, nojume 10 m2 un pagrabs 1 m2 platībā. Dzēšanas darbi noslēdzās pēc divām stundām.

Pulksten 23.05 Jelgavas un Dobeles ugunsdzēsēji glābēji devās uz Garozas ielu Jelgavā, kur dega šķūnis pilnā 100 m2 platībā. Dzēšanas darbi noslēdzās pēc divām stundām.

Aizvadītajā diennaktī visā Latvijā VUGD saņēma 34 izsaukumus –  13uz ugunsgrēku dzēšanu, 12 uz glābšanas darbiem, bet deviņi izsaukumi bija maldinājumi.

Foto: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Asā hronika