Jelgavā dega šķūnīši 2

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šā gada 7. februāra pulksten 6.30 līdz 8. februāra pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma deviņus izsaukumus –vienu uz ugunsgrēku dzēšanu, septiņus  uz glābšanas darbiem un vēl viens izsaukums bija maldinājums, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Zemgales reģionā Viktorija Gribuste. 

Pulksten 21.38 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Zirgu ielu Jelgavā, kur dega kopā sabūvēti šķūnīši 150 kvadrātmetru platībā. No degošajiem šķūņiem tika iznesti divi gāzes baloni. Desmit metru attālumā no degošajiem šķūņiem atradās divas daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas, kuras ugunsdzēsēji glābēji nosargāja no liesmām. Ugunsgrēks tika nodzēsts pulksten 1.16. 

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji četras reizes dzēsa degošus sodrējus. Pulksten 14.23 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Iecavas krastmalu Ozolniekos, kur sodrēji dega divstāvu daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas dūmvadā. Ugunsgrēki dūmvados tika nodzēsts, izmantojot tehnisko sāli. 

VUGD atgādina, lai novērstu sodrēju  degšanu,  sodrēji no dūmvada ir jātīra pirms apkures sezonas vai, ja tas nav izdarīts - tās laikā.

 

Foto: no arhīva

 

Pievieno komentāru

Komentāri 2

,,,

viegli pateikt, ka jātīra, bet patiesībā? NEBRUKā ar lielu skandālu 5 gadus atpakaļ panācām lai skursteņsauķis atnāk iztīrīt, jo pēdējo reizi bija bijis vēl padomju laikā.

pirms 2 gadiem, 2019.02.08 15:35

I

Kad nojauks to 11. numura māju Zirgu ielā, kas stāv ar nodegušu jumtu? Tā laikam skaitās tomēr pašvaldības īpašums, ja nemaldos. Kamēr sāks brukt taisni uz ielas. Un tie šķūnīši laikam atkal turpat netālu no tās mājas dega. Tur laikam kāds speciāli dedzina.

pirms 2 gadiem, 2019.02.10 15:16

Asā hronika