Jelgavā dzēsti degoši šķūnīši

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 9.aprīļa pulksten 6.30 līdz 10.aprīļa pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 12 izsaukumus, 10 uz ugunsgrēku dzēšanu, vienu uz glābšanas darbiem un vēl viens izsaukums bija maldinājums, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Viktorija Gribuste.

Vakar, pulksten 22.08, Jelgavas ugunsdzēsēji glābēji devās uz Īves ielu Jelgavā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg divi blakus esoši koka šķūnīši 35 kvadrātmetru platībā. Dzēšanas darbi noslēdzās pulksten 01.07.

Aizvadītajā diennaktī arī dzēsti seši nelieli kūlas ugunsgrēki. Jelgavā 2.līnijā sausā zāle dega 5000 kvadrātmetru platībā.

Iepriekš jau tika sniegta informācija, ka pirmdien, pulksten 15.33, Kalnciema un Jelgavas ugunsdzēsēji glābēji devās uz Jelgavas novada Kalnciema pagastu, kur bija degusi kūla vairāku hektāru platībā. Kūla vairs nedega, bet atsevišķās vietās no pusmetra līdz viena metra dziļumā notika kūdras gruzdēšana. Vakar no rīta dzēšanas darbi tika atsākti un notika gruzdošo vietu laistīšana ar ūdeni. Kopējā izdegusī kūlas platība bija 11,5 hektāri, savukārt kūdra gruzdēja kopumā piecu hektāru platībā. Ugunsdzēsēji glābēji darbu notikuma vietā pabeidza pulksten 11.53.

 

Foto: no arhīva

 

 

Pievieno komentāru

Asā hronika