Jelgavā dzīvoklī deg sadzīves mantas

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 4.marta pulksten 6.30 līdz 5.marta pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus: vienu uz ugunsgrēka dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem, bet vēl viens izsaukums bija maldinājums, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Viktorija Gribuste. 

Vakar, pulksten 21.59, VUGD saņēma informāciju, ka Jelgavā, Kr.Barona ielā, no piecstāvu dzīvojamās mājas loga nāk dūmi un ir redzamas liesmas. Kad Jelgavas ugunsdzēsēji glābēji pēc trīs minūtēm ieradās notikuma vietā, viņi konstatēja, ka no ceturtā stāva dzīvokļa nāk melni dūmi un nekavējoties devās iekšā degošajā dzīvoklī, lai pārliecinātos, vai tajā nav cilvēki un sāktu dzēšanas darbus. 

Paralēli tika uzstādīja autokāpnes, lai veiktu dzēšanas darbus no ārpuses. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās no degošā dzīvokļa bija evakuējušies divi cilvēki, un vēl viens cilvēks evakuējās no cita dzīvokļa. Sadūmojumu bija radījušas sadzīves mantas, kas istabā dega 15 kvadrātmetru platībā. Dzēšanas darbi noslēdzās pulksten 22.49. 

 

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Asā hronika