Jelgavā no degoša dzīvokļa izglābti divi cilvēki

Aizvadītajās trijās diennaktīs, no 26.jūlija pulksten 6.30 līdz 29.jūlija pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 21 izsaukumus – astoņus uz ugunsgrēku dzēšanu, deviņus uz glābšanas darbiem, bet četri no izsaukumiem bija maldinājumi, informē VUGD.

Piektdien pulksten 14.01 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Katoļu ielā Jelgavā, kur daudzdzīvokļu mājas dzīvoklī dega virtuve un istaba astoņu kvadrātmetru platībā. Ugunsdzēsēji glābēji no piedūmotās ēkas vienu cilvēku evakuēja, bet vienu izglāba – izvedot no telpām, izmantojot glābšanas masku, un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Pulksten 14.34 ugunsgrēks tika likvidēts. Kā informē Valsts policija, iespējamais ugunsgrēka iemesls - aizdegusies cepeškrāsns.

Aizvadītajās brīvdienās ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Pērnavas ielā Jelgavā, kur daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkas dzīvokļa virtuvē dega uz ieslēgtas plīts atstāts piededzis ēdiens 0,1 kvadrātmetra platībā, Tukuma novada Slampes pagastā, kur vienstāva dzīvojamā mājā dega dīvāns 0,5 kvadrātmetru platībā, Ozolnieku novada Salgales pagastā dega kombains un sausā zāle kopumā 30 kvadrātmetru platībā, Iecavas novadā dega diena kaudze piecu kvadrātmetru platībā.

Savukārt piektdien Dobelē ugunsdzēsēji glābēji palīdzēja cilvēkam, kura kāja bija iesprūdusi strūklakas notekas restēs, bet sestdien Cepļu ielā Jelgavā novāca no ceļa braucamās daļas aizlūzuša koka zaru.

Foto: no arhīva

 

Pievieno komentāru

Asā hronika