Jelgavā policisti divas personas aiztur par slepkavību 2

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Sevišķi smagu un sērijveida noziegumu apkarošanas nodaļas  darbinieki, aizdomās par 1979.gadā dzimuša vīrieša slepkavību vienā no privātmājām Jelgavā, aizturēja 1990.gadā dzimušu vīrieti un sievieti, kuri jau agrāk bija nonākuši policijas redzeslokā, informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece. 

Šā gada 24.augustā, ap pulksten 15, policija saņēma informāciju, ka Jelgavā, kādā privātmājā, atrasts miris vīrietis. Policisti nekavējoši ieradās notikuma vietā un  mirušajam vīrietim konstatēja vardarbīgas nāves pazīmes – vairākas durtas brūces. Tika uzsākts kriminālprocess un veikti operatīvie meklēšanas pasākumi aizdomās turēto personu noskaidrošanai. Veicot operatīvos meklēšanas pasākumus, jau nākamajā dienā, aizdomās par vīrieša slepkavību, policisti aizturēja vīrieti un sievieti, kurus ievietoja īslaicīgās aizturēšanas vietā. Tā kā šobrīd turpinās pirmstiesas izmeklēšana, plašākus komentārus izmeklēšanas interesēs policija nesniedz.

Uzsākts Kriminālprocess pēc Krimināllikuma 116.panta - par citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu (slepkavību), kas paredz sodu ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz divdesmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Foto: Valsts policija

 

 

 

 

Pievieno komentāru

Komentāri 2

il

Zel ta cilveka labs draugs bij un taas cukas kas novaca vinu pazistu

pirms gada, 2019.09.07 14:36

Asā hronika