Jelgavas novadā ar mikroautobusu iebrauc upē

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) šonakt saņēmis izsaukumu uz Jelgavas novada Glūdas pagastu, kur upē atradās mikroautobuss.Kā informēja VUGD, pārbaudot notikuma vietu, tika konstatēts, ka cilvēku automašīnā nav. Glābēji izvilka automašīnu krastā un nodeva Valsts policijas darbiniekiem.

Savukārt vakar pēc pulksten 21 glābēju palīdzība bija nepieciešama Jūrkalnē, kur uz autoceļa Ventspils - Grobiņa bija notikusi vieglās automašīnas un kravas mikroautobusa sadursme. Glābēji no avarējušās mašīnas atbrīvoja cietušu cilvēku un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem, kā arī atvienoja abu automašīnu akumulatoru klemmes un sakārtoja ceļa braucamo daļu.

Aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 35 izsaukumus: 10 - uz ugunsgrēku dzēšanu, 16 - uz glābšanas darbiem, bet deviņi izsaukumi bija maldinājumi. Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji devās uz izsaukumiem, kur dega atkritumi, grīda un papīri divstāvu dzīvojamā mājā, piededzis ēdiens, riepas, divos gadījumos vieglo automašīnu salons, žogs.


Foto: pixabay.com

Pievieno komentāru

Asā hronika