Jelgavas novadā dega dzīvojamā māja

Aizvadītajā diennaktī, laikā no šī gada 25.novembra pulksten 6.30 līdz 26.novembra pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem un vēl viens izsaukums bija maldinājums, informē VUGD.

Pulksten 14.21 Jelgavas ugunsdzēsēji glābēji devās uz Gaismas ielu Jelgavā, kur vienstāva dzīvojamā mājā ap dūmvadu dega starpstāvu pārsegums uz bēniņiem 12 kvadrātmetru platībā. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās no mājas bija evakuējies viens cilvēks.

Vakarā Jelgavas novada Svētes pagastā divstāvu dzīvojamai mājai pie balkona dega ārsiena 4 kvadrātmetru platībā.

Šorīt pulksten 5.19 VUGD saņēma informāciju, ka dzīvojamā mājā Bruņenieku ielā Elejā ir izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka vienstāva ēka deg ar atklātu liesmu. Ugunsdzēsējiem glābējiem no liesmām izdevās nosargāt pusi no ēkas. Kopējā degšanas platība ir 150 kvadrātmetri. Ugunsgrēka dzēšanas darbus apgrūtināja tas, ka tuvākā piemērotā ūdens ņemšanas vieta atradās trīs kilometru attālumā. Šobrīd dzēšanas darbi turpinās.

Foto: no arhīva

 

 

Pievieno komentāru

Asā hronika