Jelgavas pilsētas pašvaldības policijas medicīniskajai atskurbtuvei svētku naktī 17 klienti 1

Jaungada naktī, 1. janvārī, līdz pulksten 7 rītā, Jelgavas pilsētas pašvaldības policijas (JPPP) medicīniskajā atskurbtuvē ievietotas 17 personas, informē JPPP sabiedrisko attiecību speciāliste Sandra Reksce.

Arī aizvadītā gada nogalē medicīniskajā atskurbtuvē atskurbšanai ievietoti vairāki cilvēki. 29. decembrī diennakts laikā atskurbtuvē ievietotas astoņas personas. Trīs no tām atskurbtuvē ievietotas, jo bija lietojušas alkoholiskos dzērienus sabiedriskās vietās vai  atradušās sabiedriskās vietās reibuma stāvoklī, piecas personas ievietotas atskurbšanai, no kurām vienu personu nogādājusi  Dobeles pašvaldības policija, bet divas – Ozolnieku pašvaldības policija.

Arī 30.decembrī diennakts laikā medicīniskajā atskurbtuvē ievietotas astoņas personas, no kurām sešas atskurbšanai, bet divas – ar atgriešanu Valsts policijā. Savukārt 31.decembrī atskurbtuvē ievietoti pieci cilvēki, četri – atskurbšanai, bet viens – ar atgriešanu Valsts policijā.

Tās pašas dienas vakarā pēc palīdzības pašvaldības policijā vērsusies kāda 73 gadu veca kundze, kura skaidrojusi, ka viņas iereibušais 70 gadu vecais dzīvesbiedrs pēc ilgstošas alkohola lietošanas sadzīvisku apstākļu dēļ uzsācis konfliktu ar izsaucēju, uzvedies agresīvi, mētājis pa virtuvi sadzīves atkritumus un draudējis fiziski izrēķināties.

Ierodoties minētajā adresē, policisti sastapuši manāmi agresīvu vīrieti, kurš vicinājies ar rokām. Lai vīrietis nenodarītu pāri sev un apkārtējiem, pielietots fizisks spēks un uzlikti rokudzelži. Tā kā policijas izsaucējai bija bail palikt vienā dzīvesvietā kopā ar iereibušo dzīvesbiedru, no sirmgalves tika pieņemts iesniegums, bet vīrietis nogādāts atskurbšanai medicīniskajā atskurbtuvē. Sieviete paskaidroja, ka ir informēta par tiesībām iesniegt tiesā prasību par pagaidu aizsardzību pret vardarbību, bet šobrīd to darīt nevēlas.

Tāpat Jelgavas pilsētas slimnīcā nogādāta kāda 32 gadu veca iereibusi sieviete, kuru ģimenes konflikta laikā piekāvis iereibis 44 gadus vecs vīrs, vairākas reizes ar dūri iesitot pa seju. Sieviete vēlējās rakstīt iesniegumu Valsts policijai, kā rezultātā vīrietis tika nodots Valsts policijas darbiniekiem, kuri ieradās notikuma vietā tālākai lietas apstākļu noskaidrošanai.

 

Foto: no arhīva 

Pievieno komentāru

Komentāri 1

dukuris

vai Saulvedis nenotrāpīja skurbulī???? dzirdēju info, ka braucis dzērumā un sašņorēts.......vai sieviņa nav saukusi policiju, ka tiekot ieštangota ??

pirms 2 gadiem, 2019.01.04 13:14

Asā hronika