Kandavas novadā izņem 34 nežēlīgos apstākļos turētus suņus un atrod vienu daļēji mumificējušos dzīvnieka līķi 3

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) no kādas mājas Kandavas novada Cēres pagastā izņēmis 34 suņus, kas turēti nepiemērotos apstākļos, turklāt atrasts viens daļēji mumificējies dzīvnieka līķis, informēja PVD pārstāve Ilze Meistere.

Suņi atradušies netīrībā, dubļos, aukstumā, bez iespējas patverties no lietus un vēja, bez piekļuves dzeramajam ūdenim un bez atbilstošas barības. Inspekcijas laikā konstatēts arī jau daļēji mumificējies dzīvnieka līķis.

Izņemtie dzīvnieki nogādāti dzīvnieku patversmē, ar kuru Nodrošinājuma valsts aģentūrai noslēgts līgums par administratīvā pārkāpuma lietas ietvaros izņemtu dzīvnieku izmitināšanu.

PVD par konstatētajiem pārkāpumiem sākusi lietvedību administratīvā pārkāpuma lietā.

Pārkāpums konstatēts sadarbībā ar Valsts policiju (VP) un Pašvaldības policiju. VP Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Arlita Dolgā aģentūrai LETA apstiprināja, ka par notikušo sākts kriminālprocess.

Foto: PVD

 

 

 

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Āris

Šajā gadījumā pagasta veci vai veceni, jo nezinu, kas tur ir pie šprices, vispirma vajadzētu kapitāli sadauzīt un tad ar ģīmi izvazāt pa dubļiem vai kādu vircas bedri. Novada priekšnieku tūlīt vajadzēja aizturēt un ielikt būrī, ja savlaicīgi nav noņēmis, nav organizējis noņemšanu, no amata šādus pagasta vecākos.

pirms gada, 2019.12.05 14:12

Sarma

Tā jau ir suņu koncentrācijas nometne.Cik ir raidījumos sūdzējušies cilvēki,kuri dzīvo blakus tādām kaķu tantēm.

pirms gada, 2019.12.05 15:28

Asā hronika