Lūdz palīdzību svētdien Zaļeniekos nodegušās mājas atjaunošanā 3

“Rīts mūsu ģimenē iesākās šausmīgi. Pulksten 7.50 mammu veda uz darbu un nekas neliecināja par nelaimi. Pulksten 8.15 mammas dzīvesbiedrs atgriezās mājās, un mūsu mājas bija liesmās. Pirmie zibenīgi ieradās Tērvetes brīvprātīgie ugunsdzēsēji un sāka dzēšanas darbus, pēc tam ieradās Dobeles, Jelgavas un Elejas ekipāžas. Tikai laimīgu apstākļu dēļ izdevās izglābt mājdzīvniekus, dokumentus un nelielu daļu no iedzīves. Kūts ar lopiem, siena šķūnis, malkas šķūnis laimīgā kārtā netika skarti,” sociālajā tīklā “Facebook” raksta Elīna Zvirbule.

Līdz ar māju sadegušas arī bērnības atmiņas. “Ir grūti apjaust notikušo un vēl grūtāk lūgt palīdzību, taču dzīvē diemžēl notiek arī tā. Tāpēc lūdzam un būsim pateicīgi katram, kurš spēs palīdzēt mums šajā grūtajā brīdī. Novērtēsim jebkādu palīdzību būvmateriālu un naudas izteiksmes līdzekļos, lai pēc iespējas ātrāk saglābtu, ko vēl iespējams glābt, un lai atjaunotu bērnības mājas. Mammai šobrīd ir kur dzīvot, taču varbūt kādam ir dzīvojamais vagoniņš, kuru varētu aizdot, lai mamma varētu dzīvot uz vietas, jo ir jārūpējas par kūtī palikušajiem lopiem,” turpina Elīna, sakot paldies visiem, kas sniedz palīdzību nelaimē.

Ģimene norādījusi arī bankas kontu, uz kuru var pārskaitīt ziedojumus.
Ināra Zvirbule
Konta nr. LV66PARX0015666245123
Maksājuma mērķī lūgums norādīt: Ziedojums ugunsgrēkā cietušajiem

Jau ziņots, ka svētdienas rītā pulksten. 8.12 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma informāciju, ka Jelgavas novada Zaļenieku pagastā deg divstāvu dzīvojamā māja. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg ēkas pirmais stāvs 50 kvadrātmetru platībā un otrais stāvs simt kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēka dzēšanas darbus apgrūtināja tas, ka tuvākā ūdens ņemšanas vieta bija viena kilometra attālumā. Darbi tika pabeigti pulksten 12.58.

 

Foto: VUGD

 

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Asā hronika