Makšķerauklā sapinās putns 1

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 17.maija pulksten 6.30 līdz 18.maija pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus – vienu uz ugunsgrēka dzēšanu un divus – uz glābšanas darbiem, informē VUGD pārstāve Agrita Vītola.

Vakar pulksten 15 tika saņemts izsaukums uz Dobeles novada Bērzes pagastu, kur vienstāvu dzīvojamā mājā dega skapis ar sadzīves mantām 2 m2 platībā. Pulksten 16.16 ugunsgrēks tika likvidēts.

Ugunsdzēsēju glābēju palīdzība vakar bija nepieciešama arī Ausmas ielā Dobelē, kur tika atbrīvots makšķerauklā sapinies putns. Savukārt Vecumnieku novada Bārbeles pagastā pēc ceļu satiksmes negadījuma tika atvienotas avarējušo automašīnu akumulatoru klemmes un sakārtota ceļa braucamā daļa, ar absorbentu savācot izlijušo eļļu.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 41 izsaukumus – 23 uz ugunsgrēku dzēšanu, 11 uz glābšanas darbiem, bet septiņi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

opis

opapā kas pa varenu glābšanas operāciju pīlei vai kaijai sapinās kāja auklā cik ta glābšanas automašīnu bij sabraukušas un glābēji pilnā ekipējumā njā tik vien kā kas ta suņam asti cels ja ne pats jādomā tak ka šiem varoņiem ordeņi medaļas pakāpes prēmijas garām neaizies

pirms 3 gadiem, 2018.05.18 14:30

Asā hronika