Negadījumā ceļa būvdarbu zonā Jelgavā cietuši pieci Lietuvas pilsoņi 5

Svētdienas vakarā Jelgavā, Loka maģistrāles un Rubeņu ceļa krustojumā, kur norisinās būvdarbi, avārijā cietuši pieci Lietuvas pilsoņi, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Arlita Dolgā.

Sākotnējā informācija liecina, ka ap pulksten 18.30, iebraucot lokveida krustojumā, 1960.gadā dzimusī vadītāja ar "Mercedes Benz C200" uzbraukusi betona apmalei un transportlīdzeklis apgāzies.

Mašīnai bijusi Polijas valsts numurzīme, savukārt visi tajā esošie bijuši Lietuvas pilsoņi.

Uz slimnīcu nogādātas piecas personas. Dolgā skaidroja, ka 1990., 1957. un 1960.gadā dzimuši pasažieri no ārsta apskates atteicās. Savukārt 1966.gadā dzimušai sievietei nozīmēta ārstēšanās ambulatori, bet vadītāja ievietota ārstniecības iestādē.

Jau vēstīts, ka avārijās Rīgas reģionā svētdien cietuši 15 cilvēki, Zemgalē traumas guvuši vēl astoņi, bet Vidzemē - divi cilvēki. Līdz ar to kopumā ceļu satiksmes negadījumos cietuši 25 cilvēki. 

Rīgas reģionā notikušas 70 avārijas, Zemgalē - 13, Kurzemē - deviņas, Vidzemē un Latgalē - pa septiņām.

Kopumā ceļu satiksmes jomā sastādīti 344 administratīvo pārkāpumu protokoli, tajā skaitā 136 par ātruma pārsniegšanu, viens par agresīvu braukšanu un desmit par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā.

Foto: ilustratīvs foto no arhīva

 

 

 

 

 

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Jepiševs

Gan jau ka Vernons mauca leišiem priekšu un par savu klātbūtni nedeva nekādus signālus.Tapēc braļukas ņēma un avārēja.Csd hvz kāds pants.Aiai,Vernon,kā tad Tu šitā

pirms gada, 2019.12.09 19:40

Resnais

Nepareizi! Vnk tumsā jaunuzbūvētais aplis nav pamanāms. Laternas nav izbūvētas, ir iestājies tehnoloģiskais pārtraukums. Braucot no Jelgavas puses ceļa zīme pa gabalu norāda to apbraukt pa labo pusi, kas vedina domāt, ka pretējā josla ir uzrakta. Leitis arī apbrauca zīmi, bet tavu neražu, ātrums bija par lielu un betona gabali priekšā. Var teikt leitis leitim uztaisīja avārijas situāciju.

pirms gada, 2019.12.09 23:40

Vernons

Visos līmeņos piemirst ka ir "Ceļu satiksmes Likums" un tā 19. pants "Pienākumi un tiesības"! "Citas personas" neliekas ne zinis, ka lietuviešiem "nomira" tiesības paļauties, ka ceļš būs vislabākā kārtībā!
Vernons, kā locmanis, būtu izvedis cauri bez "problem", bet manis tur nebija.
Jepiševs un Resnais arī ne. Sanāca kā vienmēr. Ar labiem nodomiem ceļš uz Elli!

pirms gada, 2019.12.10 19:11

Rolands

Lai šo ceļa posmu izbrauktu pa tumsu , vispirms vajag viņu izstaigāt pa dienu ar kājām ! Nesen sanāca braukt , pilnīgs pi !

pirms gada, 2019.12.11 11:02

niks

Braucot uz 20-30 km/h problēmu nav, bet visi jau mauc ātrāk. Arī apļveida krustojums ar Rubeņu ceļu ir nepabeigts, nav piepildīts tas grāvis iekšpusē, saprotams,ka tur vēl darbi turpināsies, bet tā atstāt uz visu ziemu? Tur vēl daudzi dauzīsies.

pirms gada, 2019.12.16 22:50

Asā hronika