No degošas mājas Jelgavā evakuējas četri cilvēki

Aizvadītajās trijās diennaktīs, no 19.jūlija pulksten 6.30 līdz 22.jūlija pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 23 izsaukumus, piecus uz ugunsgrēku dzēšanu, 11 uz glābšanas darbiem un vēl septiņi izsaukumi bija maldinājums. informē VUGD.      

Piektdien pulksten 20.32 tika saņemts izsaukums uz Eduarda Veidenbauma ielu Jelgavā, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg vienstāva dzīvojamās mājas priekštelpa četru kvadrātmetru un bēniņi divu kvadrātmetru platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējās četri cilvēki. Pulksten 21.40 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajās brīvdienās ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Jelgavas novada Jaunsvirlaukas pagastā, kur dega vieglā automašīna 0,5 kvadrātmetru platībā un Gaismas ielā Aizkrauklē, kur dega atkritumi 0,1 kvadrātmetra platībā, Sabiles ielā Kandavā, kur dzīvojamā mājā bija radusies gāzes noplūde, un Brīvības ielā Dobelē, kur no bojāta boilera noplūda ūdens tvaiki.

Foto: no arhīva

 

 

Pievieno komentāru

Asā hronika