No ugunsgrēka Jelgavā izglābti trīs cilvēki 6

Aizvadītajā diennaktī Latvijā reģistrēti 15 ugunsgrēki, kuros cilvēki necieta, bet trīs cilvēki no ugunsnelaimēm izglābti, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) apkopotā informācija.

 

Kā aģentūru LETA informēja VUGD pārstāve Viktorija Gribuste, pirmdienas vakarā ap pulksten 19.30 ugunsgrēks izcēlies ceturtā stāva dzīvoklī daudzdzīvokļu namā Jelgavā, Brīvības bulvārī. Notikuma vietā glābēji konstatējuši, ka degšana notiek ar atklātu liesmu.

 

Vairāk nekā 20 mājas iedzīvotāji no tās bija evakuējušies paši, bet trim cilvēkiem izkļūt no mājas palīdzējuši glābēji. Visi trīs glābēju evakuētie iedzīvotāji tika nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Kā notikuma vietā novēroja aģentūra LETA, no ēkas tika izvesta arī degušā dzīvokļa saimniece, kurai mediķi sniedza palīdzību.

 

Dzīvoklis dedzis 20 kvadrātmetru platībā, bet ugunsgrēka iemesli vēl tiks skaidroti. Notikuma vietā strādāja četras VUGD brigādes, tostarp autokāpnes.

 

Kopumā šogad ugunsgrēkos Latvijā ir gājuši bojā 26, bet cietuši 66 cilvēki.


 Foto: Eva Pričiņa

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Teamo

Kādā otrdienas vakarā,vēl jau tikai pusdiena?

pirms 2 gadiem, 2019.02.26 14:13

bacilis

Vai nezināji, ka pilsētā ar izaugsmi ir savs laiks, vecā Lauķa laiks.

pirms 2 gadiem, 2019.02.26 14:28

vecis

lielākoties šos ugunsgrēkus rada večas uzsākot ar adventes vaiņagiem un sveču svilināšanu tikai bezadbildīgs cilvēks svilina sveces dzīvokļos mājās veči to nedara večas gan aizsvilina tad viņas ieraušas dīvānos paņem tālruni un stundām var ļerkstēties līdz svece apgāžas un dara postu ja vecen esi apsēsta uz sveču dedzināšanu tad velcies lauka vidū ieliec to burkā ķebli blakus tupi un svilini kaut cauru nakti večas ir pie visa posta vainīgas piemetās aizmieg un balle galā

pirms 2 gadiem, 2019.02.27 08:11

la.

Latviešiem patīk dedzināt, kad kūlu, kad sveces. Pret sveču vecenēm būtu jāvēršas tāpat kā pret kūlas dedzinātājiem.

pirms 2 gadiem, 2019.02.27 18:18

>>veci

toties jums kad sarijaties šmigu patīk paļuļķēt uz dīvana.

pirms 2 gadiem, 2019.02.27 20:12

vecis

vecen statistiku paskati cik ugunsgrēku ir veču radīti un cik veceņu večas visas malas apkarina ar dažnedažādākām lupatām protams katru mironi pieminot visu māju izsvečo tie adventes vainagi cik milzīgus postus ir radijuši ik gadu večas ir apsēstas uz sveču svilināšanām un nākamais ir veceņu aizmāršība piedeg ēdiens gludeklis aizdegas uz drānas jo večām tak ir svarīgi mobilajos ļerkšķēt stundām apspriežot jaunumus-kibernetikas-jomā.......

pirms 2 gadiem, 2019.02.28 07:06

Asā hronika