No vircas bedres izglābj stārķi 1

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 11.jūnija pulksten 6.30 līdz 12. jūnija pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma septiņus izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu, un trīs uz glābšanas darbiem, informē VUGD pārstāve Ilze Dāme Birziņa.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kuros Engures novada Smārdes pagastā dega elektrības vadi 0,1m2 platībā, Neretas novada Neretas pagastā dega elektrības transformatora balsts 0,5m2 platībā, Bauskas novada Vecsaules pagastā dega riepas 16m2 platībā, bet Dobeles novada Bikstu pagastā dega elektrības transformators 0,5m2 platībā.

Vakar ap plkst. 19.00 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Robežu ielu Dobelē, kur no atvērta gāzes balona notiek noplūde. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka gāzes balonam ieķēries ventilis – ugunsdzēsēji glābēji gāzes balona ventili aizgrieza un noplūdi likvidēja.

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, vakar ugunsdzēsēji glābēji Jelgavas novada Glūdas pagastā atbrīvoja vircas bedrē iekritušu stārķi, kas saviem spēkiem nespēja izkļūt laukā.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 82 izsaukumus – 54 uz ugunsgrēku dzēšanu, 19 uz glābšanas darbiem, bet deviņi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 1

vecis

stārķi atlido apķēzī visas malas un rudenī ir prom vairāk būtu lasītāju iepriecinājuši aprakstot kā beļašus pončikus noēdušies kruķi tvarsta kaķus kādu bildi varēja nopublicēt kurā būtu aplūkojams kā tie runču tvarstītāji veic savus ,atbildīgos, pienākumus kaķu tvarstīšanas akcijas ir pašam nācies redzēt kā pāris pamatīgi nobarotu makanu tvarsta tos dzīvnieciņus nu kur ta paskriet normāli paiet nevar paši sarkani kā gāzes baloni lūpas atkārtas kā veciem zirgiem pūš un elš kamēr tie diženie varenie izraušas noautomašīnas minkas sen jau tup kokos vai jumtos ķer nu vēju laukā nu tas viss būtu sīkums galvenais nenokavēt ēdienreizes

pirms 3 gadiem, 2018.06.13 13:02

Asā hronika