Nobrauc no ceļa, apgāžas un pamet notikuma vietu

Kā liecina sākotnējā informācija, 30. novembrī Jelgavā, Bāra ceļā, līdz šim nenoskaidrots automašīnas „Volvo S40” vadītājs, neizvēloties drošu braukšanas ātrumu, pirms Svētes upes gājēju tilta nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Pēc negadījuma automašīnas vadītājs atstāja notikuma vietu, tādējādi pārkāpjot likumā noteikto kārtību. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

30. novembrī Jelgavā, Melleņu ielā, izsitot loga stiklu, iekļūts dārza mājiņā, no kuras tika nozagts velosipēds (meklēšanā). Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Tajā pašā dienā Jelgavā, Zvejnieku ielā, vīrietis vadīja automašīnu „Audi A4 Avant” un neievēroja drošu distanci ar priekšā braucošo automašīnu „Volkswagen Golf”, kas apstājās, lai veiktu nogriešanās manevru, kā rezultātā notika sadursme. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Foto: no arhīva 

Pievieno komentāru

Asā hronika