Nokrišņu dēļ samazinājies kūlas ugunsgrēku skaits

Aizvadītajās brīvdienās, no 4.maija pulksten 6.30 līdz 7.maija pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 21 izsaukumu, astoņus uz ugunsgrēku dzēšanu, astoņus uz glābšanas darbiem un vēl pieci izsaukumi bija maldinājums.

Ugunsdzēsēji glābēji devās uz pieciem kūlas ugunsgrēkiem. Lietaino laikapstākļu ietekmē ne tikai kūlas ugunsgrēku skaits, bet arī platības ir strauji samazinājušās. Lielākais kūlas ugunsgrēks dzēsts Jelgavā, Garozas ielā, kur sausā zāle dega 2000 kvadrātmetru platībā.

Divos gadījumos ugunsdzēsēji glābēji novāca uz ceļa braucamās daļas nolūzušus kokus. Sestdien pusdienlaikā uz autoceļa Vaski-Mazbites Dobeles ugunsdzēsēji glābēji sazāģēja nolūzušu koku un atbrīvoja ceļa braucamo daļu.  Bet sestdienas pēcpusdienā Bauskas ugunsdzēsēji glābēji devās uz autoceļu Bauska – Uzvara, kur atbrīvoja ceļa braucamo daļu no nolūzuša koka, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Viktorija Gribuste.

Foto: no arhīva          

Pievieno komentāru

Asā hronika