"NP Jelgavas biznesa parka" teritorijā Jelgavā aizdegusies ražotnes ēka 5

Ceturtdienas rītā industriālā parka "NP Jelgavas biznesa parks" rūpnieciskajā teritorijā Jelgavā aizdegusies kāda ražotne, noskaidroja aģentūra LETA.

 

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) aģentūrai LETA apstiprināja, ka Aviācijas ielā ar atklātu liesmu deg vienstāva ražošanas ēka. Notikuma vietā jau strādā trīs autocisternas-autokāpnes. Savukārt ceļā ir vēl trīs brigādes. Kopumā ugunsgrēkā dzēšanā iesaistīts 21 ugunsdzēsējs.

 

VUGD norādīja, ka ugunsgrēks ir klasificēts kā paaugstinātas bīstamības, jo tas ir izcēlies lielā platībā. Tāpat dzēšanas darbus apgrūtina lietus un vējš. Ugunsgrēks izcēlies bijušajā RAF rūpnīcas teritorijā, novēroja aģentūra LETA. Tuvējās ielas piepildījuši dūmu mutuļi.

 

Industriālo parku attīstītāja un apsaimniekotāja SIA "NP Properties" valdes priekšsēdētāja Elita Moiseja aģentūrai LETA apstiprināja, ka ugunsgrēks izcēlies "NP Jelgavas biznesa parka" teritorijā.

 

"Aizdegusies kāda nomnieka ražotne, taču patlaban nevaram pateikt, tieši kura nomnieka telpas tās ir, jo nomnieki izvietoti cieši blakus. Sīkāku informāciju varēsim sniegt, kad dzēšanas darbi būs pabeigti," sacīja E.Moiseja. Viņa piebilst, ka ugunsgrēka novēršanā patlaban strādā operatīvie dienesti un cilvēki no biznesa parka ir evakuējušies vēl pirms ugunsdzēsēju ierašanās.

Foto: Eva Pričiņa

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Augusts

Lauku atbalsta dienests kompensēs.

pirms gada, 2019.03.14 12:39

aivars

Nejau šokolade dega,bet metalu ražošanas sehs ar ņikili.

pirms gada, 2019.03.14 18:40

Asā hronika