Par 500 eiro nolaupīšanu no dzīvokļa Jelgavā aizturētas piecas personas 1

Šonedēļ Jelgavā par 500 eiro nolaupīšanu no kāda dzīvokļa Jelgavā aizturēta piecu personu grupa, aģentūru LETA informēja Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Arlita Dolgā.

Aizvadītās nedēļas nogalē, 3.novembrī, VP saņēma informāciju, ka ap pulksten 20 Jelgavā, kāda daudzdzīvokļu nama dzīvoklī, piedraudot 1998.gadā dzimušam vīrietim ar fizisku izrēķināšanos, tika nolaupīta nauda 500 eiro apmērā. 

Veicot izmeklēšanas darbības, par laupīšanas izdarīšanu policisti otrdien, 5.novembrī, pilsētā aizturēja iespējamās vainīgās personas - 1956., 1979., 1982. un 1996.gadā dzimušus vīriešus, kā arī 2003.gadā dzimušu jaunieti. Tiesa visām aizturētajām personām piemēroja drošības līdzekli - apcietinājumu.

Par noziedzīgo nodarījumu sākts kriminālprocess, izmeklēšana turpinās. Par laupīšanu, ja tā izdarīta ievērojamā apmērā vai ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās, vai ja tā izdarīta, iekļūstot transportlīdzeklī, dzīvoklī vai citā telpā soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Foto: pixabay.com

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vernons

Vietā un laikā Jums atgādināt par 500 Eiro naudas zīmi braucot uz Vāciju, Šveici vai Franciju. 500 neņēma preťī Vācijas muitā! Aizsūtīja uz banku samaīt smalkāk. Par to komisijas maksa bija Ls 8 ekvivalentā! Neiekrītiet!

pirms gada, 2019.11.07 19:45

Asā hronika