Par deviņu dārza mājiņu apzagšanu Jelgavā aiztur divus cilvēkus, tostarp nepilngadīgo 1

Jelgavā par deviņu dārza mājiņu apzagšanu decembrī un janvārī aizturētas divas personas, turklāt viena no personām ir nepilngadīga, informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece.

 

Par dārza mājiņu apzagšanu Jelgavā, Melleņu ielas rajonā, no pagājušā gada decembra līdz šī gada janvārim policijā sākti deviņi kriminālprocesi. No objektiem nozagtas dažādas vērtīgas mantas - urbjmašīna, trimmeris, motorzāģis, dārza instrumenti. Iegūto zagļi bija plānojuši realizēt.

 

Izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka dārza mājiņas apzagtas nakts laikā. Telpās iekļūts, uzlaužot durvis vai logus. Aizdomās par zādzību pastrādāšanu policija aizturējusi divas personas, viens no aizturētajiem ir nepilngadīgais. Izdevies arī atgūt daļu no nozagtajām mantām.

 

Abām aizturētajām personām piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Izmeklēšanas laikā tiek pārbaudīta aizturēto saistība arī ar citu noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu.

 

Foto: Valsts policija

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Drebentus

Ārkārtīgi pareizi darīts, ja nav saistīts ar brīvības neatņemšanu! Princips - ej un lauz, un bojā, zodz un plenderē. Ja gadījumā sāks tiesāt, varēsi slapstīties, slimot vai vienkārši - uz tiesu nenākt un cauri tā bilde.

pirms 2 gadiem, 2019.02.13 18:15

Asā hronika