Par zādzību no veikala Jelgavas novadā apcietināti divi jaunieši 2

Šī gada 20. jūlijā Jelgavas novadā, Svētē, izsitot loga stiklu, no kāda veikala tika nozagti alkoholiskie un atspirdzinošie dzērieni, cigaretes un saldumi. Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonām izdevies noskaidrot iespējamās vainīgas personas, un par notikušo ir sākts kriminālprocess, informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Dace Kalniņa. 

Otrdien, 20. jūlijā , neilgi pēc pusnakts Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas iecirknī tika saņemta informācija, ka kādam veikalam Svētē ir izsists loga stikls. Ierodoties notikuma vietā, policisti aizturēja vienu 2002. gadā dzimušu jaunieti, kurš atklāja, ka noziedzīgajā nodarījumā viņam bijuši vēl 3 līdzdalībnieki.

Policijā par notikušo tika sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta trešās daļas par zādzību. Veicot operatīvo un procesuālo darbību kopumu Jelgavas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbiniekiem izdevās noskaidrot visas 4 personas, kuras pārbaudāmas saistībā ar minēto noziedzīgo nodarījumu – divus jauniešus, kuri dzimuši 2002. gadā, un divus 2004. gadā dzimušus jauniešus. Jāpiebilst, ka viens no jauniešiem parādīja vietu kādā šķūnī, kur nozagtās mantas tika paslēptas, un daļu no nozagtā izdevās atgūt.

Saistībā ar notikušo 22. jūlijā, diviem jauniešiem tika piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums, bet diviem – drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu. Jaunieši atzīst savu vainu nodarītajā un sadarbojas ar policiju. Divas aizdomās turētās personas jau agrāk ir nonākušas policijas redzeslokā par dažāda rakstura likumpārkāpumiem. 

Atbilstoši Krimināllikuma 175. panta trešajai daļai par zādzību var tikt piemērota brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Foto: no arhīva

 

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Storeļovas poļicejs

Ar siksnu pa ****u tiem smerdeļiem, kauna nav vēl konfektes nopizģīja ko hektoriņam klāt piekost

pirms 3 mēnešiem, 2021.07.26 18:12

vietējais

Diez kuri tie bija ? Varonus tak vardus un sejas vareja izlikt lai tik kaunas

pirms 3 mēnešiem, 2021.07.27 04:37

Asā hronika