Pēc, iespējams, reibumā izraisītās avārijas amatu pamet Jelgavas prokurore Masļakova 13

Amatu pametusi Jelgavas prokurore Ludmila Masļakova, kura pagājušajā nedēļā, iespējams, būdama alkohola reibumā, izraisījusi negadījumu, noskaidroja aģentūra LETA.

 

Divu automašīnu sadursme, ko, neievērojot distanci, izraisījusi L.Masļakova, notikusi 26.februārī Lielās un Dambja ielas krustojumā Jelgavā. 1959.gadā dzimusī sieviete vadījusi automašīnu "Toyota Corolla" un ietriekusies priekšā braucošā "Opel Astra".

 

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece aģentūrai LETA skaidroja, ka alkohola koncentrācijas pārbaude pēc negadījuma ir ierasta prakse, taču viņa neslēpa, ka bijušas aizdomas, ka vadītāja pie stūres bija sēdusies alkohola reibumā. Taču sieviete gan notikuma vietā, gan arī slimnīcā atteikusies veikt alkohola koncentrācijas pārbaudi.

 

Policijas pārstāve neslēpa, ka avāriju izraisījusi prokuratūras darbiniece. Arī L.Masļakovas amatpersonas deklarācija liecina, ka viņas īpašumā ir 2007.gada izlaiduma "Toyota Corolla".

 

Prokuratūras preses sekretāre Laura Majevska aģentūrai LETA apliecināja, ka 26.februārī prokurore uzrakstīja atlūgumu un ar 27.februāri ir atbrīvota no amata pienākumu pildīšanas.

 

To apliecināja arī Jelgavas prokuratūras virsprokurore Vida Kravcova. Viņa klāstīja, ka L.Masļakova labi pildījusi amata pienākumus, bijusi ilggadēja prokuratūras darbiniece. V.Kravcova ar bijušo kolēģi situāciju neesot pārrunājusi, tāpat nezinot, vai tiešām prokurore vadījusi transportlīdzekli, būdama reibumā, jo alkohola koncentrācijas pārbaudi veikt neizdevās.

 

Lai gan sākotnēji informāciju par notikušo policija nosūtījusi Ģenerālprokuratūrai, kurai būtu jāvērtē prokurores atbildība, tagad lietai jānonāk atpakaļ policijā, jo prokurores savas darba gaitas noslēgusi.

 

Līdz ar atbildību par negadījuma izraisīšanu bijušajai prokurorei draud administratīvais arests, naudas sods un transportlīdzekļu vadīšanas tiesību atņemšana par atteikšanos no medicīniskās pārbaudes alkohola koncentrācijas noteikšanai.

 

Foto: no arhīva

 

Pievieno komentāru

Komentāri 13

Pro

Labi,ka saprata izdarīto un nesāka slimot kā lielais vairums ierēdņu.

pirms gada, 2019.03.04 17:32

ant

iESPĒJAMS VAJADZĒTU IESPUNDĒT. Ā UN IZSNIEGT PRĒMIJU KĀ ILGADĒJAM DARBINIEKAM.
PĀRI 50K kontos ir tad jau nenomirs badā!

pirms gada, 2019.03.04 18:04

Stells

Varbūt viņa bija pārstrādājusies un mocījās ar izdegšanas sindromu tāpēc arī tā pašvaki turējās kājās.

pirms gada, 2019.03.04 20:29

Svimpis

Tā jau bija.Un tapēc arī ierāva kādu puslitru štengrā.

pirms gada, 2019.03.05 00:45

metenis

nu nē TV sižetā skaidri varēj saskatīt ka veča ir kārtīgi paņēmusi uz krūti tak skaidri parādija ka veča pati med. auto nevarēja ierausties bij stumjama tā ka veča miesās ir ražena ta te ar 0,5 bij pa īsu gan jau kāds litrels bij saliets māgā

n

pirms gada, 2019.03.05 06:41

metenis

nu tak ne minc puķudobīte tik aci priecē gan jau pats tajā šad tad paviesojies astu pacilāt veča bij pārāk lustīga ka brandavs ir iekšā pa mēru ta uzsākas balto pelīšu sindroms katra acs redz uz savu pusi jebšu kā dziesmelē griež pa kreisi brauc pa labi būs nebūs un .......

pirms gada, 2019.03.07 08:09

smecernieks

ne puķudobe bet Aivazovska ,glezna, ar nepārprotamu nosaukumu-Prijehaļi-

pirms gada, 2019.03.07 08:13

kurmis

nu tak saprotams ka puslitrels tādai raženai sievai tāds nieks vien ir,palūkojiet bioloģiski no laiku laikiem mātītes ir izturīgākas pa tēviņiemun kas ta ir mūsdienu veči tādi cukurgailēni vien ir izrauj pāris piņģerotus un gatavs katra acs uz savu pusi labi ja uzspej aizvilkties līdz parka soliņam un ja tas ir izdevies tad kā strazds pavasarī vecais uzsāk dziedāšanu toties mātītes ka sametušās paliek nešpetnas kauslīgas valdonīgas nenāc pa tuvu

pirms gada, 2019.03.05 08:27

opā

Viens man pazīstams onkulis arī atsēdēja savas diennaktis- katru reizi pēc darba. Mēneša laikā bija ticis cauri, nepazaudējot darbu, štrāfu samaksāja no iekrājumiem, bez tiesībām tāpat brauca uz darbu un atpakaļ- ko baidīties- Jaunais gads ir biežāk, nekā pārbaudes uz ceļiem. Un iekrita banāli- kaut kā notizlojās, un tika apturēts. Cik zinu, tāpat pālī braukā aizvien. Uz starp citu, strādā ar transporta uzņēmumā.

pirms gada, 2019.03.05 09:21

Noris

Dzimšanas gadu zinam. Corollas vadītāja esot dzimusi 1959.gadā, bet kāpēc nav minēts kurpju izmērs un svars?

pirms gada, 2019.03.06 10:33

Asā hronika