Pēc zibens spēriena aizdegas mājas jumts 1

Aizvadītajā diennaktī, no 26.jūnija pulksten 6.30 līdz 27.jūnija pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma deviņus izsaukumus, četrus uz ugunsgrēku dzēšanu, trīs uz glābšanas darbiem, bet vēl divi izsaukumi bija maldinājums, informē VUGD.

Naktī, pulksten 00.53, Jelgavas ugunsdzēsēji glābēji devās uz Pūra ceļu Jelgavā, kur dega dārza māja 10 kvadrātmetru platībā.

Šorīt, pulksten 04.54, VUGD saņēma informāciju, ka Neretas novada Mazzalves pagastā visticamāk, pēc zibens spēriena mājai aizdedzies jumts. Kad Neretas un Jaunjelgavas ugunsdzēsēji glābēji ieradās notikuma vietā, viņi konstatēja, ka divstāvu dzīvojamās mājas niedru jumts un 2.stāvs deg pilnā platībā. Ugunsdzēsējiem glābējiem izdevās no liesmām nosargāt ēkas pirmo stāvu, bet tas ir saliets ar ūdeni. Pulksten 8.36 ugunsdzēsēji glābēji darbus notikuma vietā pabeidza.

Foto: pixabay.com

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vernons

Latviešiem nopietni jāpadomā par savas mājas Zibens aizsardzību! Palūkojieties Jutūbē, kā izskatās, kad iesper zibens. Divi miljoni voltu un trīsdesmit tūkstoši grādu pēc Celsija, aizdegsies viss kas deg! Statistika liecina, ka Zibens sper mājās ar vien biežāk.

pirms gada, 2019.07.01 10:02

Asā hronika