Pieķer pārdodam enerģijas dzērienus nepilngadīgajiem 1

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dobeles iecirkņa policisti veica pārbaudes sešās tirdzniecības vietās Dobeles apkārtnē, lai noskaidrotu, vai nepilngadīgām personām netiek pārdots alkohols, cigaretes un enerģijas dzērieni. Veicot kontrolpirkumus divās tirdzniecības vietās – Krimūnu un Tērvetes pagastā, nepilngadīgām personām tika pārdoti enerģijas dzērieni, ziņo policijas pārstāve Ieva Sietniece.

Policija atgādina, ka par enerģijas dzērienu pārdošanu nepilngadīgajiem tiek piemērots naudas sods – pārdevējam no 140 līdz 175 eiro, bet juridiskajām personām — no 350 līdz 700 eiro.

Par alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu pārdošanu nepilngadīgām personām tiek piemērots naudas sods – pārdevējam no 280 līdz 350 eiro, bet juridiskām personām no 700 līdz 1400 eiro.

Savukārt par alkoholisko dzērienu vai tabakas izstrādājumu nodošanu nepilngadīgās personas rīcībā, izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu līdz 140 eiro.

Policija lūdz iedzīvotājus būt vērīgiem un ziņot par gadījumiem, ja tiek manīts, ka alkoholu, enerģijas dzērienus un cigaretes tirgo nepilngadīgām personām. Šādos gadījumos zvanīt pa tālruni 110.

FOTO: Valsts policija

Pievieno komentāru

Komentāri 1

asdfgh

pilniigs nonsenss, kaapeec vinju vispaar nevar aizliegt, ja jau viss tik slikti?

pirms 4 gadiem, 2017.11.01 09:54

Asā hronika