Pirmajos Ziemassvētkos vairākos mājokļos izcēlušies ugunsgrēki

Otrdien ugunsdzēsēji steigušies uz vairākiem mājokļiem, kuros degušas sadzīves mantas, durvis un arī adventes vainags, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

 

Jelgavas novada Kalnciema pagastā divu kvadrātmetru platībā degušas kāda dzīvokļa durvis. No piedūmotās ēkas tika izglābts viens cilvēks.

 

Tikmēr Aldaru ielā Liepājā dzīvojamās mājās pirmā stāva dzīvoklī dedzis adventes vainags 0,5 kvadrātmetru platībā.

 

Ap pulksten 23 ziņots par piedūmojumu daudzstāvu mājā Rīgā. Tur ceturtā stāva dzīvoklī divu kvadrātmetru platībā degušas sadzīves mantas. No piedūmotā dzīvokļa izglābts viens cilvēks, kurš bija cietis un tika nodots mediķiem. Līdztekus no piedūmotās ēkas izglābts vēl viens cilvēks, bet evakuēti pieci.

 

Savukārt šonakt pulksten 4.22 tika saņemts izsaukums uz Vecumnieku novada Vecumnieku pagastu, kur 360 kvadrātmetru platībā dega saimniecības māja un tai daļēji bija iebrucis jumts.

 

Pulksten 7.43 šo paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku izdevās lokalizēt. Degušajā ēkā atradās salmi. Glābējiem izdevās no liesmām nosargāt daļu saimniecības ēkas, blakus esošo malkas šķūni un lopu fermu. Šobrīd ugunsgrēka dzēšanas darbi turpinās.

 

Aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 41 izsaukumu, no kura 19 uz ugunsgrēkiem, 12 uz glābšanas darbiem un desmit bija maldinājumi.

 

Foto: no arhīva

 

Pievieno komentāru

Asā hronika