Pirtī iesper zibens 2

Šorīt pulksten 5.30 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Jelgavas novada Platones pagastu, kur pirtī bija iespēris zibens, ziņo Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta speciāliste Ilze Dāme Birziņa. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka deg divstāvu koka pirts pirmais stāvs 30 kvadrātmetru platībā un otrais stāvs 20 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēks likvidēts pulksten 7.18.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 1.augusta pulksten 6.30 līdz 2.augusta pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde kopumā saņēma 10 izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu, piecus uz glābšanas darbiem, bet divi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kuros Jēkaba ielā Jēkabpilī vienstāvu neapsaimniekotā ēkā dega atkritumi 3 kvadrātmetru platībā, Prohorova ielā Jelgavā dega vieglā automašīna sešu kvadrātmetru platībā, bet šorīt Olaines novada Olaines pagastā dega dārza māja 15 kvadrātmetru platībā.

Vakar ugunsdzēsēji glābēji saņēma trīs izsaukumus uz glābšanas darbiem, kas bija saistīti ar vēja un negaisa radītiem postījumiem – visos gadījumos palīdzība bija nepieciešama saistībā ar nolauztiem kokiem.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 46 izsaukumus – 21 uz ugunsgrēku dzēšanu, 19 uz glābšanas darbiem, bet seši no izsaukumiem bija maldinājumi.  

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Janchuks

Nu itkā ja zibens iesper tad sāk degt no augšas, Kā tas ir iespējams augšā 20 m2 apakšā 30m2. Ok slīpais jumts, bet ja jau deg visa apakša tad augša jau būs nodegusi ja nu nav tiko celta no svaigas papeles vai kāda cita mitra koka. Domāju tā, ja nav ko rakstīt tad nevajag un ja nav un ja VUGD preses sekretārs, nezinu Jelgavas, Zemgales vai ...nevar precīzi pateikt ko rakstīt un nekontrolē ko raksta par viņa pārstāvēto iestādi tad darbs ir jāpamet un nav ko tērēt nodoklu maksātāju naudu. Zurnālistam ar ir jāpaseko līdzi ko raksta nevis kautko uzdrukāt un viss

pirms 4 gadiem, 2017.08.02 22:15

čuks un geks domā jenčuk ja tev pašam zibens iesper bietē tad paskatīsimies kura vieta tev taukaināka ugšgals vai apakšgals un svils veicīgāk .

pirms 4 gadiem, 2017.08.03 04:47

Asā hronika