Policija noskaidrojusi kūlas ugunsgrēka izraisītāju Jelgavas novadā 4

Policija noskaidrojusi personu, kas izraisījusi kūlas ugunsgrēku aprīļa sākumā Jelgavas novadā, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta sniegtā informācija liecina, ka 5.aprīlī Jelgavas daļas ugunsdzēsēji glābēji devās uz Jelgavas novada Glūdas pagastu, kur dega kūla 1000 kvadrātmetru platībā un divi šķūņi 35 kvadrātmetru platībā. Aģentūrai LETA ir zināms, ka pērno zāli aizdedzinājis kāda zemesgabala saimnieks, pametot notikuma vietu.

Sietniece skaidroja, ka ugunsgrēkā cietušo īpašumu saimnieki nav izteikuši vēlmi, lai viņiem kompensētu zaudējumus, taču 1983.gadā dzimušajam tik un tā noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Vīrietim draud naudas sods no 280 līdz 700 eiro. Soda apmēru noteiks pašvaldības Administratīvā komisija.Kriminālprocess nav tāpēc, jo starp abām pusēm noslēgts savstarpējs izlīgums, skaidro Sietniece.

Ilustratīvs foto no arhīva

 

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Resnais

Praktiski nepierādāms pārkāpums. Ja nav liecinieku, vai nav nofilmēts, tad kategoriska noliegšana ir veids kā tikt vaļā no soda. Pat policists, kas tev Dobeles novadā uz ceļa piedāvā nemaksāt sodu, bet "padomāt" izsprūk sveikā, jo nav pierādījumu.

pirms gada, 2019.04.25 22:48

:)

Tagad mums pratināšanas metodes tādas vājas. Padomju laikos dedzinātājs atzītos arī Parīzes Dievmātes
katedrāles dedzināšanā.Pat ja tas būtu noticis gadsimtu atpakaļ :DDD

pirms gada, 2019.04.26 09:44

(:

Padomju laikos bija kaut kāda kārtība, - arī kūlas dedzināšanā.

pirms gada, 2019.04.26 11:18

Asā hronika