Policija noskaidrojusi personu, kura neapzinoties situācijas nopietnību, apžilbināja Nacionālo bruņoto spēka helikoptera pilotu 1

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Aizkraukles iecirkņa policijas darbinieki, uzsāktās administratīvās lietvedības ietvaros ir noskaidrojusi personu – 1978.gadā dzimušu vīrieti, Sunākstes pagasta iedzīvotāju, kurš neapzinoties situācijas nopietnību, neapdomīgas rīcības vadīts, pagājušās nedēļas nogalē, naktī no piektdienas uz sestdienu, Jaunjelgavas novadā, Sunākstes pagastā, spīdinot gaismas lāzera staru, ar to apžilbināja Nacionālo bruņoto spēku helikoptera pilotu, informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece.


Kā skaidro 1978.gadā dzimušais vīrietis, viņš ierīci brīvi pieejamā veidā bija iegādājies interneta veikalā un gribējis pārbaudīt lāzera darbību, tikai tagad apzinās, ka rīkojies neapdomīgi un savu rīcību nožēlo.


Vīrietim noformēts Administratīvā pārkāpuma protokols, pēc Latvijas Administratīvā pārkāpuma kodeksa 114.panta 2.daļas “Par gaisa kuģu un citu materiālo objektu lidojumu drošumu apdraudošu šaušanu, spridzināšanas darbiem vai darbību ar gaismas vai elektromagnētisko izstarojumu, ja nav saņemta attiecīga atļauja, par ko uzliek naudas sodu fiziskajām personām no trīssimt līdz septiņsimt euro, bet juridiskajām personām — no tūkstoš piecsimt līdz septiņtūkstoš eiro.


Policija atgādina, ka jebkura veida rīcība iedzīvotājam vienmēr ir jāapdomā un jāapzinās tās sekas.
Foto:Valsts policija

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Resnais

tagad jāpielieto ziedoņa taktika. Viss kategoriski jānoliedz un ja galīgi nekā nevar izlocīties, tad teikt, ka spīdināja uz lidojošu objektu, kas vizuāli līdzīgs NLO. Muļķis tikai atzīsies.

pirms 2 gadiem, 2019.03.03 12:12

Asā hronika