Policija pārbaudēs kontrolēs, vai publiskajā sektorā nepieļauj strādāt pret Covid-19 nevakcinētiem darbiniekiem 9

Valsts policija rīkos pārbaudes, lai kontrolētu, vai publiskajā sektorā netiek pieļauts strādāt arī pret Covid-19 nevakcinētiem darbiniekiem, ko normatīvie akti pašlaik liedz, informēja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Ja policija saņems signālus par minētā pārkāpuma pieļaušanu, tad likumsargi veiks informācijas pārbaudi un atbilstoši reaģēs. Arī veicot ikdienas pārbaudes Covid-19 ierobežojumu kontrolē, likumsargi pārbaudīs, vai darbiniekiem ir derīgi Covid-19 sertifikāti.

Neskatoties uz to, ka stingrie ierobežojumi un mājsēde ir beigusies, aizvien ir spēkā citi Covid-19 ierobežojumi. Policija aicina personas būt atbildīgiem, ievērot visus noteiktos drošības pasākumus, kā arī izvērtēt nepieciešamību atrasties sabiedriskās vietās.

Policija savā darbā turpinās izmantot līdz šim izmantotās metodes, "zibakcijas" jeb masveida pārbaudes.

Jau ziņots, ka valdība ir noteikusi prasību obligāti vakcinēties visiem publiskā sektora darbiniekiem, un pildīt darba pienākumus no 15.novembra drīkstēs tikai vakcinējušās vai Covid-19 pārslimojušas personas.

Vienlaikus publiskajā sektorā nodarbinātie, kuri līdz 15.novembrim būs sākuši vakcinācijas kursu, taču vēl nebūs saņēmuši derīgu Covid-19 vakcinācijas sertifikātu, varēs turpināt pildīt darba pienākumus attālināti vai klātienē. Šīm personām vakcinācijas sertifikāta iegūšanas gala termiņš ir šā gada 15.decembris.

Foto: pixabay.com

Pievieno komentāru

Komentāri 9

hmm

Kas ir publiskais sektors? Vietas, kur cilvēkiem tiek piedāvāti pakalpojumi klātienē? Tirdzniecība, skaistumkopšana, u.t.t.? Kā ar darba vietām, kur darbiniekiem nav kontakta ar klientiem? Būs darba devēja kompetencē noteikt, ļaut darbiniekiem strādāt vai nē?

pirms 14 dienām, 2021.11.18 10:37

opaps

Varbūt kāds man muļķim var paskaidrot ar ko atšķiras ''zaļie'' no ''sarkanajiem''.
Kā vieni tā otri var saslimt un slimo, pārnēsā baciļus un diemžēl arī mirst.
Kur tas labums no šķirošanas(kā vergu laikos)?

pirms 14 dienām, 2021.11.18 10:39

Nu

Grib piespiest visus vakcinēties un tad vairs nebūs jāšķiro... masu mēdiji bīda propagandu, ka novakcinējies esot mazāks drauds sabiedrībai, jo saslimst vieglāk un baciļus pārnēsā mazāk, bet nevakcinējies inficē vairāk citus un nevakcinēto dēļ esot pārpildītas slimnīcas, jo tie bezmaz obligāti izslimo smagi.

Tas gan īsti netur kritiku, ir personīgi zināmi gadījumi, kur nevakcinējies saslimst, pazīmes vieglas, pāris nedēļas nespēks, augsta temperatūra, viss, izslimo un atgriežas spēki, jūtas vesels, turklāt organisms saražojis antivielas. Tai pat laikā vakcinējies iegulstas slimnīcā.

Turklāt vakseri joprojām nemāk atbildēt uz jautājumu, par ko viņi tā uztraucas?!! Ja ir vakcinēti, kāpēc tāds ienaids un bailes no nevakcinētajiem? Daļēji var izskaidrot ar to, ka viegli ietekmējušies no masu mēdiju propagandas, kur katru dienu tiek baidīts ar covid, slavētas vakcīnas un nevakcinētie pataisīti par visa ļaunuma sakni... Līdz ar to veselais saprāts un loģika sāk mazliet pieklibot...

pirms 14 dienām, 2021.11.18 10:56

-Nu

veselais saprāts un loģika pieklibo tiem , kas izmisīgi baidās vakcinēties un masu mediji nav tie , kas baida ar Covid, bet tie nevakcinētie, kas gvelž , ka pēc potes izaugs ragi un astes. Vakar no 79 mirušajiem 69 nebija vakcinēti, tā ka nedomā , ka tevi jau neķers smagā slimošana.

pirms 14 dienām, 2021.11.18 11:52

cilvēks

>nu. Jap , ir pamanīts gan nepotēto naids pret potētiem un otrādi. Ne tikai virtuāli, bet arī klātienē. Man gan naida nav un nevienu netaisos pārliecināt. Jo. 1. tie, kas nepotējas, jo čipi, rokfellers un totāls kontrols, ir uzskatāmi par idiotiem, tātad ar tiem strīdēties nav jēga. 2. tie, kas uzskata, ka potētos lēnām nogalina - arī pamu ļķi - ja jau c19 ir bakterioloģiskais ierocis, kam jāiznīcina daļa cilvēku, kaķu un ūdeļu, tad mirs tieši nepotētie. 3. čaļi, kas saka, ka to imūnsistēma tiks galā ar c19 - vienalga, varbūt tiem pat taisnība. 4. Normāli, parasti cilvēki, kas dzīvo laukos, strādā, tiekas ar citiem tik pārreiz gadā - visticamāk, ka tiešām nesaslims un drošvien arī nenomirs, ja saslims. Tā, ka nav jau ko ienīst

pirms 14 dienām, 2021.11.18 17:19

Gita

Ka ar deju kolektivu vaditajiem? Vini var stradat? Tonusa tagad strada Benefice, vaditaja Annika Andersone! Uz jautajumu vai vinai ir sertfikats ,atbilde ir -ta nav jusu darisana!

pirms 14 dienām, 2021.11.18 12:20

to Gita

Pareizi atbildēja.

pirms 14 dienām, 2021.11.18 16:42

cilvēks

a kādēļ jautāji? Tagad dzīves norma jautāt, vai esi vakcinēts pret kaut ko. Pret encefalītu, difteriju, tbc? Esi? Kāpēc? Pret gonoreju jau ir pote izdomāta? Ja ir, kādēļ neesi ievadījusi?

pirms 14 dienām, 2021.11.18 17:22

Tas ir mans vārds

Lai policija apciemo Ozolnieku domi un kultūras namu! Būs ķēriens.

pirms 10 dienām, 2021.11.22 01:34

Asā hronika