Policijai vēl nav aizdomās turamo par fotoradara dedzināšanu Ozolnieku novadā 6


Valsts policijai (VP) vēl nav aizdomās turamo par stacionārā fotoradara dedzināšanu Ozolnieku novadā, informē VP Jelgavas iecirkņa priekšniece Tatjana Flandere.

Policija sākusi izmeklēšanu, taču pagaidām aizdomās turamo krimināllietā par noziedzīgu nodarījumu pret īpašumu nav.

Sadarbībā ar citu iecirkņu kolēģiem tiks arī vērtēts, vai šis gadījums nav saistīts ar iepriekšējām fotoradaru dedzināšanām.

Jau vēstīts, ka šonedēļ Ozolnieku novadā aizdedzināts stacionārais fotoradars, turklāt šo gadījumu vieno kopīga iezīme ar iepriekšējiem diviem fotoradaru degšanas gadījumiem, proti, ļaundari par iekuru izmantojuši riepas.

Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) pārstāvis Jānis Aizpors stāstīja, ka dedzis fotoradars uz ceļa Rīga – Jelgava pie pagrieziena uz Brankām. Šis bija viens no pirmajiem stacionārajiem radariem, kuru uzstādīja Latvijā. Lai arī šis ir šogad jau trešais gadījums, kad dedzinātais stacionārais fotoradars, J.Aizpors vērsa uzmanību, ka Latvija ne ar ko īpašu neizceļas un arī ārzemēs notikuši līdzīgi gadījumi.

Jūnija sākumā Jūrmalā uz Ventspils šosejas pie Varkaļu kanāla nezināmi ļaundari aizdedzināja fotoradaru. Ļaundari bija aizdedzinājuši ap fotoradara pamatni saliktas automašīnas riepas. Kopējā degšanas platība bija viens kvadrātmetrs. Par notikušo sākts kriminālprocess.

Tāpat aprīļa sākumā pie Rīgas apvedceļa Salaspils – Babīte sadega stacionārais fotoradars. Arī toreiz ļaundari bija pie mērierīces novietojuši riepas.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

jurcis

visu cienju dzekiem !!! Vinji nevis tukshi muld, bet reaali paliidz sabiedriibai.

pirms 4 gadiem, 2017.09.23 11:42

fegdfggd

Uzņēmums Pieci Masti veidojot Ozolniekos ūdenssslēpošanas trasi pa ezera vidu izvieto laipu lai ūdensslēpotāji var ērtāk tikt ārā no ūdens.

Bet Ozolnieku iedzīvotājiem šis ezers ir peldvieta un atpūtas vieta, cik patīkami cilvēkiem ir skatīties uz ezeru pa kura virsmu gandrīz pāri visam ezeram šķērsām iet koka laipa!

Epastos atrunājās ka tādām konstrukcijām publisko saskaņošanu nevajag un ka tas ir atbalsts ūdenssportam.

Uz ēpastiem atbild Inese Štube SIA Pieci masti valdes locekle

pirms 4 gadiem, 2017.09.24 14:49

Resnais

vai tad radars bija notēmēts uz ūdensslēpotājiem? Es īsti nesapratu domu.

pirms 4 gadiem, 2017.09.24 20:01

3M

Tas ir NATO radars, tas spēja atšķirt militāro tehniku no civilām automašīnām, to nodedzināja Kremļa aģenti no laukiem.

pirms 4 gadiem, 2017.09.25 13:13

Elita Pāne

VP gaida, lai kāds cits viņu vietā strādā. Viņiem ne tikai nav aizdomu, bet nav arī domu. Truluma kalngals tur valda.

pirms 4 gadiem, 2017.09.28 08:57

Asā hronika