Policisti aiztur zagli ar diviem nozagtiem velosipēdiem 1

Vakar, 2.maijā, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas darbinieki, saņemot informāciju, ka nozagti divi velosipēdi pie Zemgales Olimpiskā centra, aizdomās par velosipēdu zādzību, operatīvi  aizturēja agrāk jau tiesātu, 1984.gadā dzimušu vīrieti. 

Vīrieti policisti aizturēja ap pulksten 16 uz Rīgas ielas ar diviem nozagtiem velosipēdiem. Aizturēšanas brīdī pie vīrieša atrada knaibles, kas bija paredzētas trošu pārkniebšanai. Vīrietis pašlaik ir ievietots īslaicīgā aizturēšanas vietā, un tiek skaidrota viņa saistība arī ar citām velosipēdu zādzībām.  

Šobrīd aizturētais ir atzinies četrās velosipēdu zādzībās, kuras ir izdarījis no velosipēdu novietnēm, pie Jelgavas un Cukurfabrikas dzelzceļa stacijām. Izmeklēšanā noskaidrots, ka velozaglis nozogot velosipēdus, tos nogādāja Rīgā, lai realizētu, informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece.

Ilustratīvs foto no pixabay.com

        

 

 

Pievieno komentāru

Komentāri 1

nords

Jāatlaiž no aizturējuma un tad, ja šis nebūs aizbēdzis no Latvijas, jānotiesā ar piespiedu darbu uz 10 stundām vai naudas sodu 15 eiro, tiesu velkot vismaz 10 gadu garumā.

pirms gada, 2019.05.04 08:12

Asā hronika