Policisti Jelgavā notver marihuānas audzētājus 5

14. un 15. aprīlī Jelgavas novadā un Jelgavā likumsargi veica trīs sankcionētas kratīšanas, kuru laikā tika izņemti 24 marihuānas stādi un aptuveni 50 grami izžāvētas marihuānas. Aizdomās par minētā noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu tika aizturētas divas personas, informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Dace Kalniņa.

Saņemot informāciju par iespējamu narkotisko vielu glabāšanu, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki 14. un 15. aprīlī Jelgavas novadā un Jelgavā iepriekš sākta kriminālprocesa ietvaros veica trīs sankcionētas kratīšanas, kuru laikā tika izņemti 24 marihuānas stādi un aptuveni 50 grami izžāvētas marihuānas. Precīzs narkotisko vielu daudzums būs zināms pēc ekspertīzes.

Saistībā ar notikušo policijā sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 256. panta pirmās daļas par narkotiskās vai psihotropās vielas saturošu augu neatļautu sēšanu vai audzēšanu, kā arī par šī noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu aizturēti 1986. un 1987. gadā dzimuši vīrieši, kuriem piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Jāpiebilst, ka neviena no aizturētajām personām iepriekš nebija nonākusi policijas redzeslokā.

Lai efektīvi cīnītos ar noziegumiem, kas saistīti ar narkotisko vielu apriti, Valsts policija aicina iedzīvotājus būt aktīviem un ziņot – zvanot pa tālruņa numuru 110 vai rakstot iesniegumu valsts portālā www.latvija.lv.

 

Foto: Valsts policija

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Vernons

Šaubos vai tās ir tās kaņepes par ko "sapņo" policija! Sējas kaņepju sēklas Latvijā ir iespējams iegādāties, bet vai īpašos apstākļos audzējot var panākt vēlamo efektu.
Veikalā ir nopērkama kaņepju eļļa. 520 gramu pudele maksā 12 Eiro 75 centi. Veselības uzlabošanai super līdzeklis!

pirms 28 dienām, 2021.04.16 18:30

Resnais

nu kaņepju stādus noķert tomēr ir vajadzīgs cits kampiens, nekā meklēt bunkus, rebenoka vai nesenā futbolista slepkavas..

pirms 28 dienām, 2021.04.17 01:19

Ko mēs gribam?

Mēs gribam legālu, drošu un kvalitatīvu atpūtu. Vai alkohols ir panaceja? Man labpatīk doma, ka cilvēks drīkst uz palodzes izaudzēt savu "garšvielu" un netērēt naudu lai gremdētu savu necilās ikdienas bēdu. Ja uzliekat nodokli, tad vismaz kaut kādu programmu (psihiatru) nodrošiniet. Bet šņabis un odekolons nav ne par kapeiku svētāks par marihuānu, kas nav tas pats kas pārējās nopietnās narkotikas. Joki smieklīgāki, miegs ciešāks un tas arī viss.

pirms 27 dienām, 2021.04.17 22:23

cilvēks

es laikam viens no retajiem, kam zāle ne visai. Salīdzināju pāris dūmus pirms gulētiešanas vienu vakaru, 100 gramu konjaka citu vakaru. Ar zāli labāk gulēt. Bet, ja lieto tusiņa pēc, tad pēc paņirgšanas jau nāk miegs un negribas neko darīt. Ar etilspirtu jautrāk, interesantākas sarunas, iet uzspēlēt futeni vai pingpongu, uzkož pa bišķim ar baudu, nevis bezjēgā pieliek pilnu kuņģi ar visu, kas pa rokai. Tīri manas sajūtas. Bet kopumā, jā, zāle ir principā nekaitīga salīdzinot ar nikotīnu un citām narkotikām. Sēnes vajag pamēģināt.

pirms 27 dienām, 2021.04.18 16:09

Asā hronika