Siltā un sausā laika ietekmē turpina degt sausā zāle un meži 1

Aizvadītajā diennaktī, no šī gada 16.aprīļa pulksten 6.30 līdz 17.aprīļa pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 35 izsaukumus, 28 uz ugunsgrēku dzēšanu, trīs uz glābšanas darbiem un vēl četri izsaukumi bija maldinājums, informē  VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Viktorija Gribuste.

Vakar, pulksten 13.07, Jelgavas un Olaines ugunsdzēsēji glābēji devās uz Ozolnieku novada Cenu pagastu, kur atklātā teritorijā dega riepas 60 kvadrātmetru platībā, piekabe divu kvadrātmetru platībā  un meža zemsedze 20 kvadrātmetru platībā. Ugunsdzēsējiem glābējiem no liesmām izdevās nosargāt četras piekabes. Dzēšanas darbi noslēdzās pulksten 15.34.

Turpinoties sausam un siltam laikam, Zemgales ugunsdzēsēji glābēji katru dienu dodas uz kūlas un meža ugunsgrēkiem. Ja pirmos meža ugunsgrēkus izraisīja kūlas dedzināšana, tad šobrīd ugunsdzēsēji glābēji dodas arī uz ugunsgrēkiem, kuros deg tikai mežs. Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji Zemgalē dzēsa 17 kūlas ugunsgrēkus.

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Jelgavnieks

Vainīgs nav zaglis , bet tas kuram nozaga !!!!

pirms 2 gadiem, 2019.04.18 11:34

Asā hronika