Skaistumkopšanas pakalpojumu sniedzēji Jelgavā strādā atbildīgi

Stingri ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības, pagājušajā nedēļā darbu atsāka manikīra un pedikīra meistari, frizieri un podologi. Lai pārliecinātos, kā skaistumkopšanas pakalpojumu sniedzēji ievēro noteiktās drošības prasības, plānotas kontroles pilsētā veica gan Valsts policija, gan Veselības inspekcija. Nevienā no Jelgavā apsekotajām vietām pārkāpumi netika konstatēti, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa informē, ka no 1. līdz 7. martam Jelgavas iecirkņa darbinieki pārbaudījuši 15 skaistumkopšanas pakalpojumu sniegšanas vietas un nevienā no tām pārkāpumus nekonstatēja. 

Četras plānotas pārbaudes Jelgavā veikuši arī Veselības inspekcijas Zemgales kontroles nodaļas darbinieki. "Nevienā no pilsētā apsekotajām vietām epidemioloģiskās drošības pasākumu pārkāpumi Covid-19 izplatības mazināšanai netika konstatēti, un tas nozīmē, ka pakalpojumu sniedzēji atbildīgi izturas pret saviem pienākumiem," norāda Veselības inspekcijas Zemgales kontroles nodaļas vadītāja Airisa Lapiņa. 

Bet Jelgavas pilsētas Pašvaldības policija pagājušajā nedēļā no kāda anonīma zvanītāja saņēma sūdzību, ka skaistumkopšanas salonā Akadēmijas ielā ir aizlīmētas logu vitrīnas, tādējādi nevar redzēt, cik klientu ir salonā. "Salona darbiniece policijai skaidroja, ka klienti tiek pieņemti tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Tobrīd salonā bija trīs klienti un policija epidemioloģiskās drošības pārkāpumus nekonstatēja," informē Pašvaldības policijas pārstāve Sandra Matulēna. 

Valsts policija un Veselības inspekcija turpina plānoti pārbaudīt skaistumkopšanas pakalpojumu sniedzējus pilsētā.

 

 

Foto: pixabay.com

Pievieno komentāru

Asā hronika