Sniegputeņa laikā Jelgavā notikušas vairākas avārijas 4

Pirmdienas rītā Jelgavā sniega segas biezums palielinājās vairāk nekā par 10 centimetriem, un vairāk nekā ierasti izsaukumus uz ceļu satiksmes negadījumiem saņēmuši ar Valsts policijas (VP) darbinieki, aģentūra LETA uzzināja VP.

 

Dažu stundu laikā Jelgavā un tās tuvākajā apkārtnē pirmdienas rītā notikuši trīs ceļu satiksmes negadījumi, aģentūra LETA informēja VP Zemgales reģionālās pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece.

 

Īsi pirms pulksten 7 Jelgavā, Pasta un Raiņa ielu krustojumā, 1990.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu "Lexus" izraisīja sadursmi ar "Mercedes Benz", kas sadursmes rezultātā uzbrauca ceļa metāla norobežojumam un videonovērošanas iekārtas stabam, to nolaužot. Pašvaldībai radītie zaudējumi vēl tiek aprēķināti.

 

Aptuveni pusstundu vēlāk Jelgavā, Lielās un Dambja ielas krustojumā, 1981.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu "Audi" netika galā ar transporta līdzekļa vadību un uzbrauca ceļa metāla norobežojumam. Pēc pulksten 8 ceļu satiksmes negadījums noticis Jelgavas novada Glūdas pagastā. Tur 1993.gadā dzimusi sieviete nesavaldīja automašīnu "Audi", nobrauca no brauktuves un sabojāja ceļa zīmi.

 

Nevienā no negadījumiem cilvēki nav cietuši.

 

Snigšana Jelgavā naktī uz pirmdienu sākās ap pulksten 3, un, kā aģentūru LETA informēja ceļu uzturēšanas uzņēmumā SIA “Kulk”, aptuveni divu stundu laikā tika sākta ielu un ietvju tīrīšana un kaisīšana. Naktī uz pirmdienu ielu tīrīšanā un kaisīšanā tika iesaistītas četras automašīnas un trīs traktori, bet trotuārus tīrīja seši mazie traktori.


Foto: no arhīva

 

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Jelgavniece

Ceļi Jelgavā nekad netiek tīrīti laikus.
SIA Kulk ir vienalga. Tā ir bijis vienmēr.

pirms 2 gadiem, 2019.02.05 11:21

Kukū

Nav viņiem bijis vienalga, tas ir atkarīgs no pašvaldības. Ja nemaksā, tad viņi netīra. Man parasti slikti paliek, ka sniega tīrāmās mašīnas brauc, jo zinu ka uzreiz ir izgrusta milzu nauda ģimenes uznemumā

pirms 2 gadiem, 2019.02.05 11:39

Tam kuku

Dibini savejo.Besij šitie mužam neapmierinatie.Tira slikti,netira ari slikti.

pirms 2 gadiem, 2019.02.05 12:53

Vietējais

Njaa audi ir topaa. Prieks ka šoreiz par BMW nav nekas minēts!

pirms 2 gadiem, 2019.02.05 15:03

Asā hronika