Šodien “Latraps” notiks civilās aizsardzības mācības (FOTO)

Otrdien, 11.jūnijā, pulksten 10 lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrības  “Latraps” graudu pirmapstrādes kompleksā Jelgavas novada Elejā, Lietuvas ielā 16A,  notiks civilās aizsardzības praktiskās mācības, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

Mācību scenārijs paredz, ka uzņēmuma teritorijā aizdegas kravas automašīna, kas ir apstājusies blakus rapša eļļas spiešanas ceha ieejai. No degošās mašīnas aizdegas eļļas cehs. Situāciju padara bīstamāku tas, ka automašīnas kravas kastē atrodas amonija nitrāta minerālmēsli.

Mācību mērķis ir pārbaudīt iesaistīto institūciju un “Latraps” sadarbību, izvērtēt amatpersonu spēju novērtēt situāciju un pieņemt lēmumus, kā arī pārbaudīt uzņēmuma civilās aizsardzības plānā noteikto pasākumu izpildi.

Mācībās piedalīsies VUGD, Valsts policijas un Jelgavas novada Pašvaldības policijas operatīvie transportlīdzekļi un personāls, kā arī pārstāvji no “Latraps”, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, Valsts vides dienesta, Jelgavas pilsētas un Jelgavas novada pašvaldībām.

VUGD aicina iedzīvotājus nesatraukties, ja redzama operatīvo dienestu transporta kustība un darbošanās uzņēmuma teritorijā. Mācību laikā tiks arī iedarbināta uzņēmuma trauksmes sirēna. VUGD atvainojas iedzīvotājiem par radītajām neērtībām.

Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība “Latraps” dibināta 2000. gada 22. aprīlī. Tā radusies apvienojoties progresīvākajām zemnieku saimniecībām Zemgalē. No dažu desmitu biedru uzņēmuma pirmajā gadā “Latraps” ir izaudzis par lielāko lauksaimniecības uzņēmumu valstī un apvieno jau vairāk kā 1000 zemniekus no visas Latvijas.  “Latraps” lepojas būt simtprocentīgs Latvijas lauksaimnieku uzņēmums un “Dienas biznesa” “TOP 500” Latvijas uzņēmumu sarakstā pēc apgrozījuma Zemgalē vairākus gadus pēc kārtas ieņem pirmo vietu.

Foto: VUGD

Pievieno komentāru

Asā hronika