Šorīt Kalnciemā dzīvoklī dega dīvāns

Aizvadītajā diennaktī, no 29.augusta pulksten 6.30 līdz 30.augusta pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu un vēl viens izsaukums bija maldinājums, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Zemgales reģionā Viktorija Gribuste.

Šorīt, pulksten 7.55, ugunsdzēsēji glābēji devās uz Jaunības ielu Kalnciemā, kur piecstāvu dzīvojamā mājā bija izveidojies sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka vienā no dzīvokļiem deg dīvāns 3 kvadrātmetru platībā. Ugunsdzēsēji glābēji darbu notikuma vietā pabeidza pulksten 8.37.

Vakar turpinājās meža ugunsgrēka dzēšanas darbi Tukuma novada Zentenes pagastā, kur dega meža zemsedze četru hektāru platībā. No VUGD puses ugunsgrēka dzēšanas darbos piedalījās Tukuma un Talsu daļas ugunsdzēsēji glābēji ar divām autocisternām un kvadriciklu. Ugunsdzēsēji glābēji nodrošināja ūdens pievešanu no divu kilometru attālās upītes un veica dzēšanas darbus. Vakarā ugunsdzēsēji glābēji darbu notikuma vietā pabeidza. Par tālākām darbībām lems Valsts meža dienests.

Jelgavā, Vēja ceļā, dega sausā zāle 200 kvadrātmetru platībā. Tukuma novada Jaunsātu pagastā dega mikroautobuss 8 kvadrātmetru platībā.

Foto: no arhīva

 

 

Pievieno komentāru

Asā hronika